poniedziałek, 10 września 2018

Rozdanie 10-22.09


Wreszcie nastąpiła ta wspaniała chwila, ostatnio mój blog świętował pierwsze urodziny i zbliża się koniec lata, więc na poprawę nastroju mam dla was rozdanie.
Mam nadzieję, że spodobają się wam nagrody i weźmiecie w nim udział.Nagroda zawiera

9 sztuk Syrenich Pędzli
Gosh Bombastic Maskara
12 sztuk Pędzli
Revolution Paleta Cieni Sopx Ultra 
Cetaphil 2x Miniaturki
Nyx Soft Matte Lip Cream Monte Carlo
Elizabeth Arden Szminka Red Door Red


Regulamin / Zasady

1. Możesz wziąć udział w rozdaniu, subskrybując mojego bloga i komentując ten wpis tak abym wiedziała, że chcesz wziąć w nim udział.

2. Musisz być subskrybentem mojego bloga, aby brać udział w zabawie. Upewnij się, że twoja subskrypcja jest publiczna i widoczna na twojej stronie podczas trwania tego rozdania.

3. Jeśli nie jesteś pełnoletni pamiętaj, aby poprosić opiekunów o pozwolenie.

4. Rozdanie jest dla każdego niezależnie od kraju zamieszkania, a wysyłka zostanie opłacona przeze mnie Monikę. Będzie jeden (1) zwycięzca. Nie ponoszę odpowiedzialności za jakiekolwiek dodatkowe opłaty, które mogą pochodzić z wysyłki paczki za granicę, ale w Europie nie powinno być żadnych.

5.Organizatorem i sponsorem nagród jest autorka bloga www.windowtothebeauty.com. Nagroda jest nowa

6. Rozdanie kończy się o północy w dniu 22 września

7. Paczka zostanie odpowiednio zabezpieczona aby była bezpieczna ale jeśli coś się zepsuje podczas wysyłki, organizatorka nie będzie za to odpowiedzialna.

8. Udział w rozdaniu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu

9. Zwycięzca jest zobowiązany do podania swoich danych osobowych do wysyłki w ciągu 5 dni od daty ogłoszenia wyników. Jeśli nie otrzymam danych, wybrana zostanie inna osoba.

10. Można się zgłosić albo pod polskim albo angielskim tłumaczeniem językowym ale zwycięża tylko jedna osoba.Jeszcze raz dziękuję za bycie tak niesamowitą grupą ludzi i powodzenia!


→→English Translation←←

6 komentarzy:

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3