English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

poniedziałek, 30 października 2017

10 Letnich Niezbędników

Sukienki i Bluzki off shoulder 

 1   2   3  4  5 Złuszczająca maseczka do stóp

Podobny obraz

Lato to czas kiedy chodzimy w sandałach oraz innych otwartych butach dlatego warto poświęcić trochę czasu aby zadbać o swoje stopy!


Rozświetlacz

Znalezione obrazy dla zapytania rozświetlacz

Blask, blask, blask!! :d Bardzo dobry i tani rozświetlacz, który daje cudowny naturalny efekt to  Collection Gorgeous Glow 


Strój kąpielowy

 

 

1 2 3 4


Okulary
1 2 


Nawilżający i matujący krem 

Dlaczego potrzebujemy zarówno kremu nawilżającego jak i matującego? To proste, latem kiedy jest gorąco pod nasz podkład najlepiej sprawdzi się matujący krem, który przedłuży trwałość makijażu a skóra nie będzie wyglądać na spoconą. W pielęgnacji musimy używać kremów nawilżających, ponieważ upał i słona woda na wakacjach może wysuszyć naszą skórę. Bardzo ważne jest aby odpowiednio ją nawilżyć żeby uniknąć pogorszenia stanu skóry. 


Sandały 


1  2  3


Shorty


 
1 2 3 4

Filtr Słoneczny

Prawdopodobnie nie możesz się już doczekać słonecznej, letniej pogody. Ale czy pamiętasz o tym aby zabezpieczyć swoją skórę? Przedstawiam najważniejsze powody dlaczego powinnyśmy używać filtrów słonecznych:
 • Twój organizm potrzebuje tarczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
 • Zmniejsza współczynnik zachorowania na raka skóry.
 • Pomaga zapobiegać przebarwieniom na skórze.
 • Pomaga zniwelować powstawanie naczynek krwionośnych na twarzy
 • Spowalnia proces powstawanie zmarszczek i szybszego starzenia się skóry.Lakier do paznokci w soczystym kolorze  Latem do opalonej skóry idealnie będą pasować pastelowe, neonowe, bardzo intensywne lakiery do paznokci. Osobiście polecam te z Rimmela, ponieważ są niedrogie a długo się utrzymują. 


  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz

  Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
  Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
  Pozdrawiam <3