English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

poniedziałek, 30 października 2017

Makeup Obsession Recenzja i Swatches

Makeup Obsession Recenzja i Swatches

Szukasz tanich cieni o dobrej jakości? Teraz w sklepie Boots można odnaleźć nową markę Makeup Obsession, w której można stworzyć swoją własną paletę. Kupuje się pustą paletę i wypełnia się cieniami do powiek, rozświetlaczami, bronzerami lub różami do policzków, które możemy kupić pojedynczo, osobno. Palety ostępne są w dwóch rozmiarach duży £6.00  -  mieszcząca 12 wkładów lub średnim £4.00 - mieszcząca  6 wkładów, w róznych kolorach jak złoty, biały, czarny, różowym, srebrnym i rosegold. Wszystkie wkłady mają tą samą wielkość, niezależnie czy wybieramy cienie, rozświetlacze czy bronzer i wpasowują się tak samo w paletę. Każdy ma po 2gr produktu. Aby dodać wkład do palety wystarczy otworzyć opakowanie przy kupnie, wlożyć w wyznaczonym miejscu aż uslyszy się kliknięcie. 

W ofercie mamy szeroki wybór kolorów. Cienie mają matowe i perłowe wykończenie, które kosztują £2.00. Jaka jest moja opinia na ich temat?
  • łatwe w blendowaniu
  • miękkie
  • dobrze napigmentowane
  • łatwe w pracy
  • rolują się w załamaniu powieki po 6h


Pierwsze swatche z bazą, drugie bez !
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3