English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

piątek, 17 listopada 2017

Bronzery Bourjois Paris Recenzja

Bronzery Bourjois Paris 
bronzer Bourjois Delice de Poudre Bronzing Powder,

Ostatnio, jak mogliście zobaczyć w poście z zakupami, kupiłam dwa bronzery Bourjois Paris Maxi Delight Bronzer i Bourjois Delice de Poudre Bronzing Powder, więc chciałbym podzielić się z Wami moją opinią na temat tych dwóch produktów.Bourjois Paris  brozner wizaż

Obydwa bronzery mają bardzo ładne kolory, które świetnie nadają się do ocieplania skóry, ale nie są pomarańczowe. Mają rozsądną cenę, można znaleźć promocje 3 za 2 lub inne okazje, takie jak bezpłatny prezent.
Bourjois Paris Maxi Delight Bronzer ma małe drobinki, które delikatnie lśnią, więc będzie doskonale sprawdzać się na lato! Nie nadaje się do konturowania bardziej, aby uzyskać zdrowy wygląd lekko opalonych kości policzkowych. Bez względu na to, czy mam bb krem na twarz, czy też podkład pozostaje nienaruszony przez cały dzień. Prosty w aplikacji, nie tworzy plam, łatwy przy blendowaniu nawet dla osób, które nie mają doświadczenia w posługiwaniu się bronzerem lub talentu do makijażu.
Podsumowując, gorąco polecam oba!


Trzymajcie się! 💕👋

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3