English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

sobota, 18 listopada 2017

Buble


Niestety przychodzę do was ponownie z produktami, które były nietrafionym zakupem.
Oczywiście musicie pamiętać, że jeśli nie lubię tych kosmetyków, nie oznacza to, że ty ich nie pokochasz i będziesz używać z przyjemnością. Każda z nas ma inne oczekiwania, skórę i preferencje.1. Morphe M441 Pędzel
morphe m441


Pędzel został zaprojektowany do precyzyjnego blendowania w załamaniu, wykonany z włosia koziego. Dla mnie największa jego wada to, to że jest bardzo szorstki nawet kłujący😞. Nie używam go praktycznie wcale, ponieważ wolę sięgać po coś miękkiego, delikatnego, co sprawia, że makijaż jest przyjemnością, a nie bólem. Jeśli chodzi o blendowanie cieni, znacznie lepiej jest zrobić to za pomocą pędzla Zoeva.

2.  Versace   'Woman' eau de toilette

Dostałam je od mojej narzeczonego w prezencie i niestety jestem bardzo rozczarowana. Zapach jest bardzo ładny, kobiecy, kwiatowy i świeży, ale nietrwały. To nie są tanie perfumy, ponieważ kosztują około 60 £, więc oczekuję więcej za taką cenę. Perfumy od Avon są w stanie utrzymać się cały dzień na ciele i ubraniu, natomiast tych od Versace nie czuję (i inne osoby) na sobie już po 2 godzinach. Nie warte uwagi i wydawania pieniędzy!

3. No7 Lovely Lips Lip Balm Deep Raspberry
lip balm raspberry

Jak obiecuje producent, powinna pozostawić usta komfortowo miękkie i gładkie, nawet pod koniec dnia, czego niestety nie robi. Kolor jest nierównomierny i szybko schodzi z ust. Myślę, że istnieje wiele lepszych produktów w tej cenie. 


Może używałaś któregoś z wymienionych kosmetyków? Jeśli tak, proszę napisz poniżej, co o nich myślisz? Pozdrowienia!❤💝

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3