English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

czwartek, 23 listopada 2017

Organizacja Kosmetyków

Organizacja Kosmetyków

Cześć, wszystkie uwielbiamy mieć duży wybór odcieni i wykończeń kosmetyków kolorowych. Mamy w naszych kolekcjach szminki, pudry, cienie do powiek, podkady itp., ale jak w tym tonie kosmetyków nie mieć bałaganu?
 


Moja sypialnia jest na poddaszu, dlatego nie mam osobnej toaletki, co mnie zasmuca, ale może pewnego dnia spełnią się moje marzenia. Podzielę się z Wami moim prostym rozwiązaniem, jak zorganizować kosmetyki.


Moja szafka nocna z dwiema szufladami jest przeznaczona dla moich kosmetyków. W pierwszej mam wszystkie produkty do ust, cienie do powiek, podkłady i kilka produktów do pielęgnacji skóry, takich jak krem do rąk, krem do twarzy czy odżywka do rzęs. W drugiej mam wszystkie pudry, bronzery, palety cieni, róże, tusze do rzęs, kredki do oczu i korektory w osobnych pojemnikach.Aby mój codzienny makijaż był szybki, wszystkie najczęściej używane pędzle i kosmetyki zostały włożone do jednego koszyka, więc nie muszę przeszukiwać szuflad i marnować czasu.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3