English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

środa, 15 listopada 2017

Ulubieńcy Kosmetyczni Lipiec 2017

Ulubieńcy Kosmetyczni Lipiec 2017

Hej wszystkim,
Dzisiejszy wpis z cyklu który najbardziej lubię czyli ulubieńcy 💛. Na pewno wszyscy wiedzą, o co w tym wszystkim chodzi, ale jeśli nie to są to produkty, które najczęściej używałam i lubiłam w poprzednim miesiącu, więc zaczynajmy👍.


makeup geek creme brulee

Użyłam go w prawdopodobnie każdym looku. Pasuje do każdego  makijażu na górnej powiece. Niezwykła pigmentacja, łatwy do wyblendowania, nie wyobrażam sobie makijażu bez tego cienia.

max factor max effect

Wcześniej nie używałam tej pomadki uważałam, że ten kolor nie pasuje do mnie. Ale kiedy nie miałem już nic pod ręką a spieszyłam się do pracy, więc zdecydowałam się jej użyć i otrzymałam tak wiele komplementów w tym dniu, wiele dziewczyn pytało, co to jest tak fajnego na moich ustach. Nie wysusza, utrzymuje się przez wiele godzin nawet po posiłku. Muszę kupić koniecznie inne kolory💄

bb cream

To mój absolutny must have na lato! Skóra wygląda promiennie, ukrywa przebarwienia i utrzymuje się wiele godzin. Dla mnie idealny.

4. Essence Keep it perfect! Make-up fixing spray
keep it perfect

Przedłuża trwałość makijażu, odświeża i scala wszystkie warstwy. Jest to znacznie tańsza alternatywa dla innych fikserów, takich jak Urban Decay All Nighter lub Mac Fix +.

cien facial cleaning

Przetestowałam wiele chusteczek do twarzy różnych marek, ale żadne nie były tak fajne. Są doskonale mokre, nasączone, ponieważ niektórych marek były suche, co bardzo utrudniało usunięcie makijażu. Nie podrażniają skóry, doskonale oczyszczają i są tanie. Już o nich wspominałam w nocnej rutynie.

sponge gabka

Praktycznie każdy próbował gąbkę beautyblender, ponieważ zapewnia naturalny wygląd, jest łatwa w użyciu i zapewnia gładki, nieskazitelny wygląd. Innym pozytywnym faktem jest to, że prawie nikt nie myje pędzla po każdym użyciu, więc gąbka jest bardziej higieniczna, ponieważ za każdym razem trzeba ją umyć i namoczyć, co utrzymuje kondycję skóry w lepszym stanie.


Jeśli jesteś ciekawa ulubieńców niekosmetycznych, zapraszam do następnego posta😘

Narazie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3