English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

sobota, 25 listopada 2017

Wszystko O Brokacie / Pigmentach

Wszystko O Brokacie / Pigmentach
pigmenty

Myślę, że każda z nas, która kocha makijaż, imprezy, glam i wszystko co świeci przynajmniej raz używała brokatu. Wiele z nas jednak nie wie jak go aplikować lub który wybrać.
W dzisiejszym poście dowiecie się, jak go używam? Jak kupić tanio i mieć spektakularny efekt? A także przykład z ich użyciem. Więc zapraszam do przeczytania👍💃💖Jaki brokat kupić?

Oczywiście istnieje ogromny wybór pigmentów na rynku. Mają je w swojej ofercie takie marki jak Mac za około 10 £, Nyx za około 5,50 £, MakeupGeek za około 7 £, Inglot za około 13 £ i wiele innych. Oczywiście można kupić jeden z nich, ale dla mnie są one dość drogie a używamy go raczej okazjonalnie, dlatego wybrałam cały zestaw 12 sypkich brokatów za 2,86£ w serwisie eBay.
 

Możesz użyć wszędzie gdzie tylko chcesz!

Brokat ma wiele zastosowań. Możesz ozdobić nim swoje paznokcie, makijaż, ciało i rzemiosło.
W makijażu można go używać nie tylko do powiek, ale także do warg. Chcesz mieć oryginalny look na imprezie? Nałóż brokat na szminkę w jakimś szalonym kolorze i gotowe ❣
Niech wydarzy się magia : d


Jak go stosować?


Jako pierwszy krok zastosuj cienie do powiek lub szminkę, aby uniknąć późniejszych prześwitów. Następnie nakładam swój ulubiony primer z Nyx, a kiedy mam go na całej powierzchni, delikatnie wciskając palcem nakładam brokat . Bez względu na to, jakbyś nie próbowała i jakiego pigmentu używała zawsze spadną jakieś kawałki. Dlatego polecam resztę makijażu wykonać później! Wszystko co spadło, można wyczyścić za pomocą taśmy klejącej lub chusteczek do twarzy.Mam nadzieję, że ten post był dla was pomocny💞
Makijaż z brokatem pojawi się w następnym poście

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3