English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

niedziela, 17 grudnia 2017

Buble


Czasami wszyscy kupujemy produkty z których nie jesteśmy zadowoleni i zawodzą nasze  oczekiwania lub niespełniają obietnic producenta.
Dzisiaj chciałabym powiedzieć kilka słów o właśnie takich kosmetykach.


Colgate Max White Expert White Soft Mint


Colgate Max

Nigdy w życiu nie narzekałam tak bardzo na pastę do zębów do tej pory. Dotychczas bardzo lubiłam się z pastami tej marki, szczególnie wersjami wybielającymi, ale ta nie robi nic. Wiem, że to zabrzmi dziwnie ale po 2godz od umycia zarówno ja, jak i mój narzeczony czuliśmy paskudny osad na zębach a piliśmy tylko wodę😕😓. Nie odświeża, nie czyści i nie zapewnia komfortu .. wrrr okropna!

Simple Spotless Skin Rapid Action Spot Zapper Simple Spotless Skin

Większość z nas zdecydowanie wie, jak działają produkty punktowe takie jak ten. Musicie nasmarować niedoskonałość najlepiej przed snem a rano budzimy się z wysuszonym, mniejszym wypryskiem. Taki był zamysł producenta, ale ten żel nie robi nic. Szkoda wydawać pieniądze na to dziadostwo, lepiej zastosować olejek z drzewa herbacianego

Maycheer Base Magique Transforming Baza WygładzającaMaycheer Base


Jakiś czas temu oglądałam jak jedna z youtuberek zachwala tą bazę. Mówiła, że skóra robi się super wygładzona, usuwa widoczność zmarszczek i doskonale sprawdza się pod makijaż. Nie zgadzam się z tym całkowicie! Ma dziwną konsystencję, która po wmasowaniu w skórę zaczyna się strasznie rolować. Żadenego natomiast z opisanych cudowanych efektów nie zauważyłam. Przypuszczam, że zachwyt nad tą bazą wywołany był sponsorowaną kampanię reklamową i zostałam oszukana.


Może używałyście jakiegoś z wymienionych kosmetyków?
Jeśli tak, proszę napiszcie poniżej, co o nich myślicie?
Pozdrowienia! ❤💝


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3