English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

wtorek, 19 grudnia 2017

NYX Professional Makeup Pore Filler

NYX Professional Makeup Pore Filler
nyx baza PrimeryPore Filler recenzja

Jako posiadaczka rozszerzonych porów w strefie T szukam kosmetyków, które zminimalizują ich widoczność. Czy tym razem znalazłam idealną bazę?Próbowałam wielu baz redukujących pory, ale jak dotąd żadna nie spełniała obietnic producenta. Zastanawiałam się czy wszystkie te bazy mają jakiś wpływ na nasz makijaż, czy jest to tylko chwyt marketingowy i niepotrzebny wydatek. Jakie było moje zdziwienie gdy okazało się, że to naprawdę działa!


Już po pierwszym użyciu zauważyłam, że moje pory prawie zniknęły a zwłaszcza te największe. Moja skóra nie była bez skazy, ponieważ małe pory były nadal widoczne, ale dzięki tej bazie zmniejszyła się ich widoczność o 75%, więc dla mnie jest to świetny wynik. Jeśli zmagasz się z problemem rozszerzonych porów, to mogę polecić z czystym sercem NYX Professional Makeup Pore Filler. Widziałam, że marka oferuje wiele innych baz np. korygującą koloryt lub wygładzającą, które mają również dobre recenzje w Internecie. Myślę, że zdecydowanie przetestuję jeszcze jakąś.


Czy już próbowaliście tej bazy?
 Pozdrawiam 😙

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3