English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

środa, 6 grudnia 2017

Niekosmetyczni Ulubieńcy Sierpnia I Września 2017

Niekosmetyczni Ulubieńcy Sierpnia I Września 2017


W tym poście porozmawiamy o wszystkich rzeczach, które mi się sprawdziły i  zainspirowały mnie w poprzednich miesiącach, za wyjątkiem kosmetyków. Zapraszam do zapoznania się. 😙


Gra O Tron Sezon 7
Nie sądzę, żebym musiała przedstawiać ten serial komukolwiek. Absolutnie najlepszy! ❤💕 Co sądzicie o nowym sezonie? Dla mnie był świetny, trzymał w napięciu i John Snow mmm. 💕💕 Teraz tylko długie oczekiwanie na następny sezon, co mnie tak irytuje.

The 100
Serial, który zaczeliśmy oglądać, ponieważ polecił go nam przyjaciel mojego narzeczonego i naprawdę nas wciągnął. W zeszłą sobotę spędziliśmy 6 godzin oglądając go, więc serio nam się spodobał😮. Każdemu kto nie lubi filmów o kosmosie, science fiction nadal go polecam, bo cała historia dotyczy czegoś innego. Naprawdę dobry !!

Original Henry Odkurzacz

henry 200

Wiem, że to niezwykły ulubieniec ale każdy kto ma zwierzaka wie jak ważny jest dobry odkurzacz. Przed nim miałam 4 inne, które po około dwóch miesiącach przestawały ciągnąć siano i futro. Ten działa jak marzenie! Nie jest tani, bo kosztuje około 100 funtów ale naprawdę warto! Jego dodatkowym plusem poza mocą jest bardzo długi kabel,także mogę odkurzać parter i piętro bez zmiany gniazda. Polecam szczególnie dla każdego właściciela zwierząt.

Zielona Herbata Z Pigwą I Zielona Herbata Z JaśminemNadchodzi jesień, więc czas na rozgrzanie się gorącą herbatą. Jestem wielkim miłośnikiem zielonej herbaty i ziół. W tym miesiącu szczególnie posmakowały mi się te dwa smaki. 🌂☁

A jacy są twoi ulubieńcy w tym miesiącu?
Proszę dajcie mi znać poniżej👇💜

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3