English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

wtorek, 2 stycznia 2018

Najlepsze Tanie Kosmetyki

Najlepsze Tanie Kosmetyki


Cześć wszystkim, nikt nie lubi wydawać krocie na zakup kosmetyków, które nie są trafione. Zawsze się wściekam, kiedy oszczędzam na coś i okazuje się, że to totalna porażka 😠a mogłam za to mieć wiele innych rzeczy. Niestety, sporo tanich kosmetyków jest bardzo słabej jakości, ale warto próbować, ponieważ można znaleźć wśród nich prawdziwe perełki.1. Essence Extreme Lasting Kredka 06 Silky Nude
Kredka idealna do podkreślania linii wodnej pod względem koloru, który nie jest zbyt biały ani beżowy, po prostu idealny. Cudownie rozjaśnia spojrzenie sprawiając, że wyglądamy świeżo i na wypoczęte. Utrzymuje się ponad 8 godzin i kosztuje tylko 2 funty. 
Rewelacyjna ❣❣😍


2. Saffron Metallic Addicts Paleta
Saffron Metallic Addicts paleta

O tej palecie był już osobny post Link, ponieważ jest cudowna. Ma super pigmentację, cienie utrzymują się przez wiele godzin, są łatwe w aplikacji i posiada piękne kolory. Jestem przekonana, że zdziała cuda w wielu makijażach.


3. Collection Lasting Perfection Korektor
Korektor, który jest tak popularny, że nie muszę go nikomu przedstawiać. Kosztuje tylko 3,49 £ i jest rewelacyjny. Cudownie kryje, nie utlenia się i nie wyciera. Czego chcieć więcej?💕


A jakie są wasze ulubione tanie produkty? 
💚💝💚

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3