English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

środa, 21 lutego 2018

Buble


Czasami wszyscy kupujemy produkty, z których nie jesteśmy zadowoleni i zawiodły nasze oczekiwania lub obietnice producenta.
Dzisiaj chciałabym powiedzieć kilka słów właśnie o takich kosmetykach.
Będę znowu trochę narzekać😝
Odżywka Garnier Ultimate Blends The Silky Smoother Z Mlekiem Waniliowym & Papają

Odżywka Garnier Ultimate Blends The Silky Smoother Z Mlekiem Waniliowym & Papają

Odżywka do włosów, której głównym zadaniem jest wygładzenie, lecz po dłuższym użytkowaniu nie zauważyłam żadnej różnicy. Ma bardzo intensywny słodki zapach, który po kilku minutach staje się duszący, mdły. Zdecydowanie nie jest to moja nuta zapachowa.


Cienie Bourjois Paris Ombre

Bourjois cienie do oczu


 Bourjois Paris Ombre cienie do oczu  swatche


Nie mam pojęcia dlaczego te cienie były kiedyś tak popularne i kultowe. Ich pigmentacja jest praktycznie zerowa, można je dodawać i dodawać, a na powiece wciąż są niewidoczne. Kosztują 7 GBP, za co zdecydowanie możemy kupić coś o wiele lepszej jakości. Jedyne, co mi się w nich podoba to opakowanie, więc zdecydowanie za mało aby je ponownie kupić.Avon Diamond Sparkle Shimmer Perełki Rozświetlające

Avon Perełki rozświetlające

Kolejny kosmetyk od Avon, który nie przypadł mi do gustu. Ma bardzo ładne eleganckie opakowanie- w środku kulki rozświetlające zabezpieczone zostały gąbką, jednak są całkowicie niewidoczne na twarzy. Pigmentacja jest tak słaba, że nie nadają się nawet pod łuk brwiowy lub do rozświetlenia wewnętrznego kącika oka. Jeśli chodzi o mnie marka Avon produkuje świetne perfumy ale kosmetyki do makijażu są bardzo słabej jakości.

Używałyście, któregoś z wymienionych kosmetyków? 
                                                       Jeśli tak, proszę napiszcie poniżej co o nich myślicie?😊 
Pozdrawiam! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3