English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

piątek, 2 lutego 2018

Catrice Camouflage Cream Korektor Kryjący

Catrice Camouflage Cream Korektor KryjącyCatrice Camouflage Korektor Kryjący

Wspominałam już wcześniej, że markę Catrice niestety możemy kupić tylko w Anglii online, gdzie ceny są znacznie zawyżone więc gdy tylko odwiedzam moją rodzinę w Polsce wyposażam się w ich kosmetyki. Dziś recenzja dotyczyć będzie bardzo popularnego korektora kamuflującego Catrice, więc zapraszam gorąco do lektury😉😘Catrice Camouflage Korektor

Camouflage Cream Catrice to korektor w plastikowym słoiczku, który najwygodniej jest nakładać palcem lub pędzlem. Ma bardzo gęstą konsystencję przypominającą pastę. Idealny do ukrywania niedoskonałości na twarzy, ponieważ możemy osiągnąć pełne krycie lecz ze względu na ciężką formułę nie nadaje się do stosowania pod oczami. Może zdecydowanie obciążać tak delikatną skórę, wysuszać i tworzyć nieestetyczną skorupę. Jest dostępny w trzech odcieniach: Ivory, Light Beige, Rosy Sands oraz lżejszej płynnej wersji, którą chętnie kupię następnym razem. Zauważyłam, że działa najlepiej w połączeniu z ciężkimi, gęstymi podkładami takimi jak np. Mac Studio Fix, jest to dla mnie duet idealny.
Jeśli szukasz taniego korektora do twarzy gorąco polecam zainteresować się tym kosmetykiem.

Catrice korektor  020

Jakie są wasze perełki z Catrice?
Używałyście tego korektora?
🤎🖤🤎

4 komentarze:

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3