English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

poniedziałek, 14 maja 2018

Blush Tribe Paleta Malika Recenzja I Swatche

Blush Tribe Paleta Malika   Recenzja I Swatche
Blush Tribe Paleta Malika   Recenzja I Swatche

Jako miłośniczka cieni do powiek a szczególnie palet lubię przeglądać co nowego wypuszczają marki w poszukiwaniu jakiegoś łupu. Właśnie w ten sposób znalazłam tę paletę od zupełnie nieznanej mi marki i postanowiłam zaryzykować.
  Zobaczmy czy poza pięknymi odcieniami jest też dobrej jakości.Blush Tribe to brytyjska marka niezależna. Szczerze mówiąc nie słyszałam o tej firmie wcześniej ale ta kolorystyka przemówiła do mnie. Paleta Malika zawiera odcienie: pomarańy, czerwonego, brązowego i fioletowego. Jest wykonana z tektury, która wygląda całkiem nieźle, nie zawiera lustra co mi osobiście pasuje i jest zamykana na magnes. Jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że wkłady są nieco nierówno przyklejone ale nie jest to tak bardzo widoczne. Paleta zawiera 15 odcieni po 1,8 g , 12 z matowym wykończeniem i 3 perłami / metalicznymi.


Blush Tribe The Malika

Marka Blush Tribe często oferuje różnego rodzaju kody promocyjne na swoim facebooku, więc jeśli jesteście zainteresowane warto tam sprawdzać. Kosztowała mnie ta paleta 17,24 GBP. Myślę, że za tak wiele odcieni i jakość nie jest to wysoka cena.

Blush Tribe Malika recenzja


Pigmentacja
Jestem bardzo zaskoczona jak dobrze są napigmentowane te cienie do powiek. Powiedziałabym, że maty są lepszej jakości niż perły co jest rzadkością. Wystarczy jeden lub dwa pociągnięcia pędzlem aby uzyskać nasycony kolor.

Aplikacja
Cienie przyczepiają się do powieki bez problemów, nie tworzą plam, prześwitów itp. Mogą delikatnie się osypywać podczas aplikacji przez ich lekko suchą konsystencję.

Trwałość
Utrzymują się bez poprawek nawet 10godz na bazie z korektora, po tym czasie lekko zaczynają się rolować ale nie jakoś tragicznie.

Użyteczność
Z pewnością jest to samowystarczalna paleta, którą można z łatwością wykorzystać do makijażu dziennego i wieczorowego. Zawiera szeroką gamę kolorów, dzięki czemu można uzyskać wiele różnych looków.


                                             Swatche bez bazy!
Pierwszy Rząd
the malika swatche

Drugi Rząd
Blush Tribe The Malika Paleta opine

Trzeci Rząd
Blush Tribe The Malika Paleta


Wszystkie Razem
Blush Tribe The Malika Paleta swatches

The Malika Palette swatches

Naprawdę polecam tę paletę i na pewno sprawdzę inne kosmetyki z oferty tej marki. Malika zawiera piękne kolory, które doskonale sprawdzają się na wiosnę i lato, więc z pewnością wiele makijaży na moim blogu zobaczycie z jej użyciem. Myślę, że wspaniale jest wspierać nowe marki kosmetyczne, które często oferują lepsze kosmetyki po niższych cenach niż topowe, wiodące firmy.


Co sądzicie o tej palecie?
Może macie do polecenia jakieś dobre palety nieznanych marek?
Pozdrawiam😘😁😘

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3