English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

niedziela, 6 maja 2018

Revolution Pro Prasowane Brokaty

Revolution Pro Prasowane Brokaty
Revolution Pro Prasowane Brokaty

Podczas zakupów na wielkanocnych wyprzedażach znalazłam pojedyncze cienie  Revolution Pro w spektakularnych odcieniach z brokatowym wykończeniem. Jeśli jesteście zainteresowane czy są one tak dobrej jakości jak palety Reloaded sprawdźcie dalszą część recenzji.Revolution Pro to kolejny odłam marki Makeup Revolution, która jest skierowana do profesjonalistów i wizażystów, więc przypuszczam że te kosmetyki powinny mieć lepszą jakość. Osobiście zaczynam się w tym wszystkim gubić Mur, Revolution, Pro Revolution, I heart makeup itp. to już zdecydowanie za dużo, nie sądzicie?   Dla mnie wszystkie te marki to po prostu Revolution; d.


Prasowane Brokaty recenzja

Prasowane brokaty w pojedynczych wkładach są ich nowo wydanymi produktami, które natychmiast przykuły moją uwagę. Obecnie dostępne są tylko w dwóch wersjach Glisten Here i Glisten Up, które zawierają 5 odcieni. Taki zestaw to fajny pomysł ale co jeśli skończy się tylko jeden z naszych ulubionych odcieni? Uważam jednak, że sprzedaż detaliczna byłaby bardziej funkcjonalna niż cały zestaw. Kosztują 6 GBP, a więc 1,20 GBP za jeden odcień. Jak widać marka Revolution potrafi wyprodukować modny, dobry kosmetyk w niskiej cenie.

Revolution Prasowane Brokaty recenzja


Pigmentacja
Nałożone we właściwy sposób dają taki sam połysk i efekt jak w opakowaniu.

Aplikacja
Są to prasowane brokaty, więc na pewno powinny być nakładane na jakiś klej do brokatu lub bazę aby przykleić się do powieki. Mają delikatną maślaną konsystencję dzięki czemu są łatwe w pracy. Dobrze jest też najpierw wykonać makijaż oczu, ponieważ trochę się osypują.


Wszystkie swatche są wykonane na bazie Nyx Glitter Primer

Glisten Here
Glisten here recenzja

Revolution pro Glisten here brokaty

Revolution pro brokat Glisten here swatche

Glisten Up
Glisten Up brokaty

Revolution brokaty pro Glisten Up swatche

Revolution pro Glisten Up zdjecia

Osobiście bardzo polecam te brokaty i na pewno będę sprawdzać czy marka wypuszcza nowe warianty kolorystyczne. Są mega wygodne i szybkie w aplikacji, nie trzeba być bardzo utalentowanym aby wykonać piękny makijaż przy ich użyciu. Jeśli chodzi o mnie, forma prasowanego brokatu jest wygodniejsza od sypkiego w plastikowym słoiku i ta niska cena 😍.
  Gorąco polecam każdej fance blasku i błyskotek.


A co wy myślicie o prasowanych brokatach?
Jak dla mnie robią spektakularne wrażenie😀
💙💚

8 komentarzy:

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3