English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

piątek, 15 czerwca 2018

Nabla Paleta Soul Blooming

Nabla Paleta Soul Blooming
Nabla Soul Blooming recenzja

Paleta Soul Blooming to najnowszy produkt marki Nabla, który szybko zyskał popularność dzięki atrakcyjnemu opakowaniu i gamie kolorów. Przyznam szczerze, że długo się wahałam, czy jej potrzebuję ale mój wewnętrzny makijażowy maniak wygrał.nabla paleta recenzja

Nabla jest to włoska marka, która wydaje mi się, że jest na rynku tylko od kilku lat ale nie mogłam znaleźć żadnych dokładnych informacji w Internecie. Popularność zyskała głównie dzięki reklamie influenserów i kosmetykom, które nadążają za trendami. Najnowsza paleta Soul Blooming zawiera 12 odcieni, z których 6 ma matowe wykończenie i 6 folii (3 duochromy).
Kosztuje 32,50 £ / 159zł za 12 x około 1 g, więc jest w całkiem przystępnej cenie.
Ma piękne kartonowe opakowanie z dużym lustrem w motywy kwiatowe, które wygląda mega wiosennie i dziewczęco. Jest dość mała, więc idealnie nadaje się jako paleta podróżna.

Soul Blooming Paleta

nabla opinie


Pigmentacja
Jak widać na zdjęciach cienie są rewelacyjnie napigmentowane i dają spektakularny efekt. Wystarczy niewielka ilość aby otrzymać intensywny kolor.


Aplikacja
Matowe cienie bez problemu się nakładają i pięknie blendują, podczas gdy większość folii, w szczególności odcień Honey Drip najlepiej aplikować na klej do brokatu lub bazę, aby przykleił się do powieki. Mają miękką- maślaną konsystencję dzięki czemu osypują się w bardzo znikomym stopniu. Folie sprawdzają się dużo lepiej nałożone palcem.


Trwałość
Utrzymują się bez poprawek nawet 12h na bazie z korektora, po tym czasie lekko zaczynają się rolować ale nie jakoś strasznie


Użyteczność
Z pewnością jest to bardziej paleta dla osób, które lubią wyróżniać się swoim makijażem, gdyż dzięki tym duochromowym foliom nie da się przejść niezauważonym. Możesz użyć tej palety zarówno do looku dziennego jak i wieczorowego. Aby stworzyć różnorodne makijaże i się nie ograniczać, powinniśmy mieć również inne cienie lub palety w swojej kolekcji. Zestawiając je/ łącząc z innymi opcjami kolorystycznymi, wykorzystamy w pełni potencjał wszystkich cieni i ich możliwości.


Folie Nałożone Na Nyx Glitter Primer !
Nabla Soul Blooming swatches

Soul Blooming swatches

nabla swatches

Podsumowując, mogę naprawdę polecić tą paletę i wiem, że często będę po nią sięgać, ponieważ jest to zdecydowanie moja kolorystyka. Cieszę się, że w końcu jakaś firma wypuściła coś o unikalnym wykończeniu i odcieniach niż tylko ciepłe brązy i pomarańcze. Paleta ma bardzo dobrą jakość i lubię z nią pracować więc myślę, że jeśli zdecydujecie się na jej zakup to nie pożałujecie.
Według mnie jest to wielofunkcyjna paleta, gdyż cienie takie jak Anemone, Garcon lub Garden Gate mogą być używane również do tworzenia linii zamiast eyelinera, które będą wyglądać spektakularnie, a Philosophy do rozświetlenia wewnętrznego kącika oka.
Na pewno pomysłów na wykorzystanie tej palety jest wiele, po prostu trzeba chcieć i mieć trochę wyobraźni.


Jeśli jesteście zainteresowane jakie makijaże można stworzyć za pomocą tej palety
 to z pewnością taki wpis pojawi się wkrótce na blogu😍😊.

11 komentarzy:

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3