English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

niedziela, 12 sierpnia 2018

Revolution Paleta Extra Spice Recenzja

Revolution Paleta Extra Spice Recenzja
Revolution Paleta Extra Spice Recenzja

Myślałam o zakupie tej palety od dłuższego czasu ale nie byłam pewna, czy potrzebuję kolejnej o ciepłej tonacji ale przekonał mnie odcień Infinity i nie żałuję!Paleta została stworzona przy współpracy marki Revolution z angielską youtuberką Sophx, która oczywiście ma kanał kosmetyczny. To ich druga współpraca, gdyż Soph Ultra Eyeshadow Palette została wypuszczona o ile się nie mylę w zeszłym roku i zebrała wiele pozytywnych recenzji na całym świecie, więc nie dziwi mnie kolejna współpraca. Dla sporej grupy osób palety te są uznawane za najlepszą jakość dostępną w ofercie Revolution i powiązanych marek, więc byłam bardzo ciekawa czy to prawda.

Sophx Extra Spice recenzja

Paleta Extra Spice zawiera 18 odcieni, w tym 12 matowych i 6 metalicznych. Kosztuje £10 / 55zł co w porównaniu do innych kosmetyków tej marki jest dużo, ale z paletami dostępnymi na rynku o takiej ilości odcieni nie jest drogo. Bardzo często można ją znaleźć w ofercie 3 za 2 i zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Sophx Extra Spice paleta opinie

Nie będę porównywać odcieni, jakości itp., ponieważ nie chcę swatchować palety Soph Ultra Eyeshadow Palette, gdyż będzie do wygrania w rozdaniu.
Na pierwszy rzut oka widać, że Spice jest utrzymana w bardzo ciepłej tonacji i zawiera mniej metalicznych cieni. Osobiście bardziej podobają mi się kolory w pierwszej palecie dlatego zdecydowałam, że jej nie zachowam ponieważ mam już mega podobne w swojej kolekcji, co tylko dowodzi jak bardzo je lubię.
  W nowej współpracy poprawiono nazwy cieni, które tym razem znajdują się pod nimi a nie na dołączonej przezroczystej folii zabezpieczającej. Opakowanie obu palet zawiera lustro i jest wykonane z grubego plastiku, jednak w nowej Spice jest mniej funkcjonalne przez metaliczny Rose Gold, na którym widać każdy brud i odciski palców, więc trzeba ją cały czas czyścić .

revolution Soph X ultra recenzja


Pigmentacja
Jest rewelacyjna w tej palecie. Szczerze mówiąc jest o poziom wyższa niż w przypadku palet Reloaded, ponieważ tutaj zarówno maty jak i metaliki są fantastyczne. Tylko czerń jest bardziej napigmentowana w Reloaded Iconic Division.


Aplikacja
Można z nią pracować bez żadnych problemów. Cienie nie osypują się, tworzą ładne przejścia i dobrze się blendują. Mają komfortową maślaną teksturę, nie są w ogóle suche dlatego nie tworzą bałaganu.


Trwałość
Utrzymują się bez poprawek nawet 10 godzin na bazie z korektora, po tym czasie lekko zaczynają się zbierać w załamaniu ale nie jakoś tragicznie.


Użyteczność
Przy pierwszym spojrzeniu wydaje nam się ona szalona, wieczorowa ale można też wykorzystać ją do stworzenia bardziej delikatnego codziennego makijażu. Używałam tylko tej palety do pracy w zeszłym tygodniu i za każdym razem tworzyłam zupełnie inny look, więc jest bardzo wielofunkcyjna. Potrzebujemy tylko trochę kreatywności i wyobraźni, ponieważ początkowo wydawała mi się dość opcjonalnie ograniczona ale nic bardziej mylnego.


Swatche bez bazy!
Revolution Sophx Extra Spice swatche

Sophx Extra Spice swatche

Paleta Sophx Extra Spice zdjecia

Muszę przyznać, że bardzo lubię tą paletę a szczególnie cienie: Aurora - piękny pistacjowy, którego brakowało w mojej kolekcji; Infinity - metaliczne srebro  i Lakes. Przekrój kolorów jest bardzo dobrze dopasowany i przemyślany, autorka naprawdę wykonała świetną robotę! To najlepsza paleta Revolution jakiej używałam i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona jakością. Z pewnością Sophx nie chciała zawieść swoich fanów i wolała wypuścić naprawdę dobry produkt. Nie mam wątpliwości, że Soph Ultra Eyeshadow Palette będzie równie rewelacyjna i mam nadzieję, że razem z Revolution wydadzą kolejne kosmetyki. Gorąco polecam, były to naprawdę dobrze wydane 10£ / 55zł!


Jeśli ciekawi was jakie makijaże można stworzyć za jej pomocą 
to na pewno taki post pojawi się wkrótce na blogu.😍😊
💛💗🖤

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3