English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

wtorek, 7 września 2021

*Wyrusz Na Przygodę Z Wayrates

Wyrusz Na Przygodę Z Wayrates
 Wyrusz Na Przygodę Z Wayrates

W Polsce 30 września będziemy obchodzić dzień chłopaka, który wiem, że na świecie w zależności od miejsca zamieszkania przypada na inny miesiąc, ale tak naprawdę powinniśmy dbać o naszych ukochanych mężczyzn przez cały rok! Jeśli wasi mężczyźni mają bzika na punkcie sportów ekstremalnych, skautingu czy servivalu i ogólnie tego typu rzeczy, to musicie bliżej poznać dzisiejszy sklep internetowy.Dzisiejszy post powstał we współpracy z Wayrates, wiodącym sklepem internetowym, który łączy funkcjonalność z modą, wygodę z komfortem. Wyznaczają standardy dla odzieży taktycznej, outdoorowej i akcesoriów na całym świecie. Każdy sprzedawany przez nich przedmiot jest testowany w terenie. Jeśli wasi mężczyźni interesują się lub uprawiają sporty na świeżym powietrzu, survival lub tego typu przygody, to jest to idealne miejsce na podarowanie im przydatnego prezentu, z którego z pewnością będą zadowoleni.

Wayrates recenzja

Jednym z bestsellerów marki są taktyczne bojówki męskie dostępne w różnych modelach do wyboru. Zapewniają nie tylko komfort i wygodę, ale również dzięki pojemnym kieszeniom będą idealne dla aktywnych zawodowo mężczyzn.

męskie bojówki  odzież taktyczna  Wayrates survivalowa

Jeśli nie szukacie spodni, ale innej części męskiej odzieży taktycznej, takiej jak topy, kurtki, bluzy itp. to oczywiście je również znajdziecie. W rozmiarach od S do 4XL. Jak wspominałam wcześniej, ubrania są testowane w warunkach polowych i wykonane z najlepszej jakości materiałów. Jeśli chodzi o koszulki, można dostać nie tylko te typowo związane z jakimś sportem, ale także te tradycyjne, z modnymi sloganami i wzorami.

Wayrates bluza taktycznaWayrates topy

Oprócz ubrań na Wayrates możecie kupić całą gamę niezbędnych akcesoriów i sprzętu, który znajdziecie w zakładce sport & outdoor. Aby ułatwić odszukanie tego, czego potrzebujecie podzielono je dodatkowo na linie biwakowania i wędrówek, wspinaczki, fitnessu i ćwiczeń, jazdy na nartach, jazdy na rowerze, a także rekreacji na świeżym powietrzu. Jest to super sprawa i muszę przyznać, że niezależnie od dziedziny, czego by się tam nie szukało to wszystko tam jest :D.

Wayrates akcesoria

Teraz jest świetny czas na zakupy na Wayrates, ponieważ oprócz 10% zniżki przy pierwszym zakupie, możecie również skorzystać z rabatu:
Kup 2, dostań na 3 produkt 10% zniżki
Kup 4, dostań na 5 produkt 30% zniżki
Kup 6, dostań na 7 produkt 50% zniżki
Kup 8, dostań na 9 produkt 100% zniżki
 
 
Czy słyszałyście wcześniej o Wayrate?
Znacie kogoś, kto nosi takie ubrania?
💚💗💚

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3