English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

sobota, 9 października 2021

Filmowe Rekomendacje

  Filmowe Rekomendacje

Jeśli nie macie planów, chcecie spędzić kilka chwil w domu, wypocząć to mam dziś dla was kilka filmowych rekomendacji, które z pewnością umilą ten czas.Niestety nie mam tylu rekomendacji, ile bym chciała bo czekam na podłączenie Internetu do mojego domu :/, przez co nie ma możliwości robienia online seansów. Może następnym razem będzie więcej.


Miracle in Cell No. 7 / Cud W Celi Numer 7
the best cry movies

to turecki dramat z 2019 roku w reżyserii Mehmeta Ady Öztekina. Jest to oficjalna adaptacja południowokoreańskiego komediodramatu Miracle in Cell No. 7 z 2013 roku, opartego na tym samym założeniu, ale ze znaczącymi zmianami w historii, postaciach i wydźwięku. Został wybrany jako turecki film dla najlepszego międzynarodowego filmu fabularnego na Oskary 93. ale nie został nominowany.


Mirage - Durante La Tormenta / Fatamorgana
tv recommendations 2021

Mirage (hiszp. Durante la tormenta) to tajemniczy dramat z 2018 roku, napisany i wyreżyserowany przez Oriola Paulo, z udziałem Adriany Ugarte. Film został wydany w Hiszpanii w 2018 roku a na całym świecie, za pośrednictwem serwisu Netflix, 22 marca 2019 roku.


Split / Podział
Split

Split to amerykański psychologiczny horror z 2016 roku i druga część trylogii Unbreakable, napisanej, wyreżyserowanej i wyprodukowanej przez M. Night Shyamalan, z udziałem Jamesa McAvoya, Anyi Taylor-Joy i Betty Buckley. Film opowiada o mężczyźnie o 24 różnych osobowościach, który porywa i więzi trzy nastoletnie dziewczyny w odizolowanym podziemnym obiekcie.


Bajo Cero - Below Zero / Poniżej Zera
the best spanish movies

Below Zero (hiszp. Bajocero) to hiszpański film akcji z 2021 r. w reżyserii Lluísa Quíleza, napisany przez Fernando Navarro i Lluísa Quíleza, z udziałem Javiera Gutiérreza, Karry Elejalde, Luisa Callejo i Patricka Criado. Sekwencja tytułowa pokazuje mężczyznę w ciemnym lesie torturującego innego mężczyznę w celu uzyskania informacji i zakopującego go żywcem, gdy twierdzi, że nie zna lokalizacji zaginionego ciała. Netflix poinformował, że film obejrzało 46 milionów kont w pierwszym miesiącu korzystania z usługi.


Big Mike .The Blind Side / Wielki Mike
old but still nice movies

The Blind Side to amerykański biograficzny dramat sportowy z 2009 roku, napisany i wyreżyserowany przez Johna Lee Hancocka. Film oparty na książce The Blind Side: Evolution of a Game autorstwa Michaela Lewisa z 2006 roku opowiada historię Michaela Ohera, ofensywnego zawodnika futbolu amerykańskiego, który przezwyciężył zubożałe wychowanie, aby grać w National Football League (NFL) z pomocą jego przybranych rodziców Sean i Leigh Anne Tuohy. Występuje Sandra Bullock jako Leigh Anne Tuohy, Tim McGraw jako Sean Tuohy i Quinton Aaron jako Oher.


Voces. Don’t Listen / Nie Słuchaj Ich
horror recommendations

Daniel i Sara mają 9-letniego syna Erica i właśnie przeprowadzili się do nowego domu, nie wiedząc, że sąsiedzi nazywają go „domem głosów”. Eric jako pierwszy zauważył dziwne odgłosy za każdymi drzwiami. W rolach Rodolfo Sancho, Ana Fernández, Ramón Barea i został nakręcony w 2020 roku.


Widziałyście któryś z nich?
Macie może coś fajnego do polecenia?
📺🍿🎥

6 komentarzy:

 1. Nie znam żadnego tytułu :) czyli czas weekendowy można już zająć. Dzięki !

  OdpowiedzUsuń
 2. Z chęcią obejrzę film "Fatamorgana". Lubię hiszpańskie produkcje. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie widziałąm Fatamorganę, film naprawdę świetny. Wbił mnie w fotel.

  OdpowiedzUsuń
 4. Widziałam jedynie Split. Świetna gra J. McAvoy i nie tylko jego. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. W temacie filmów niestety jestem do tyłu. W wolnym czasie chętnie skorzystam z Twojej listy. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedyś oglądałam Split na Netflixie. Aktualnie oglądam serial Sprzątaczka, polecam. :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3