English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

czwartek, 16 listopada 2017

ANTI HAUL / TEGO NIE KUPIĘ!

ANTI HAUL  / TEGO NIE KUPIĘ!
Podobny obraz

Obecnie na rynku jest wiele produktów i ciągle pojawiają się nowe, dlatego oczywiste jest, że są produkty, których na pewno nie kupimy. Dzisiaj przedstawię Wam moją listę czterech takich kosmetyków, które nie satysfakcjonują mnie ze względu na jakość, przydatność, cenę lub po prostu ich nie potrzebuję.

1. Kim Kardashian KKW Beauty contour sticks


Zestawy KKW Beauty Contour Kits kosztują 48 USD za sztukę plus koszty wysyłki, za jedynie 032 uncji produktu. To żart! Przychodzi do nas zapakowany w plastikową torbę, zdecydowanie nie wart całego szumu. Nie mogę zrozumieć osób, które czekają na stronie wieki aż ten produkt pojawi się w sprzedaży. Stresują się, ustawiają alarmy na telefonach, ponieważ za 2 minuty będą znowu dostępne, to jest żenujące😒😠

Zdecydowanie tego nie kupię!


Nie wygląda oryginalnie i spektakularnie, podobne odcienie są w wielu innych paletach. W Internecie jest wiele opinii i swatchy na których widać że strasznie się osypują. Wolę kupić podobne kolory w pojedynczych wkładach  Makeup Geek i mieć pewność, że będą one dobrej jakości, wykorzystam je i wydam mniej pieniędzy.

Metaliczne usta to nie trend, który mi się podoba i mnie przekonuje . Nie wydaje mi się to praktyczne w codziennym makijażu i nie będzie długo na niego szału. Może komuś się to podoba, prawdopodobnie zależy od preferencji, ale nie chcę ich kupić.Paleta wygląda bardzo ładnie, ale czy jest uniwersalna i użyjemy wszystkich odcieni? Dla mnie byłoby to marnowanie pieniędzy, ponieważ Orion, Spectra i Helia ( która wyglądają bardzo podobnie jak Luna) prawdopodobnie nigdy bym nie użyła. Wygląda fajnie, ale zdecydowanie nie dla mnie.

A jakich produktów ty nie zamierzasz kupić?
Mam nadzieję, że ci się podobało❤✋


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3