English

środa, 15 listopada 2017

Revlon Colorstay Recenzja

Revlon Colorstay Recenzja

revlon sand beige 180

Ten podkład jest kultowym kosmetykiem od wielu lat, ma wielu fanów i przeciwników. Wcześniej jego wielką wadą był brak pompki, ale po wielu latach producent naprawił ten błąd i dodał co  znacznie poprawiło komfort jego użytkowania. Jaka jest moja opinia na jego temat?

Od Producenta

Revlon ColorStay  24Hrs zapewnia trwały, naturalny i nieskazitelny makijaż do 24 godzin. Podkład z formułą Softflex zawiera udoskonalone polimery, które ułatwiają aplikację oraz wpływają na zwiększenie poczucia komfortu, zawiera ekstrakty roślinne i proteiny jedwabiu, które zapewniają stałe nawilżenie skóry i poczucie lekkości. Ulepszona formuła Revlon ColorStay zapobiega ścieraniu oraz zbieraniu się nadmiaru podkładu w bruzdach i zagłębieniach. Zawiera filtry ochronne SPF 15, które chronią przed szkodliwym działaniem słońca. 

Moja Opinia


Mam skórę:  Mieszaną, Wrażliwą, Naczynkową, Suchą na policzkach, Tłustą w strefie T

Ulepszone opakowanie
Szeroka gama kolorystyczna
Skóra nie świeci się przez cały dzień, matowe wykończenie
Pozostaje na miejscu przez cały dzień bez bazy
Dobre średnie krycie


Podkreśla suche skórki
Może zatykać pory i są one bardziej widoczne
Tworzy "efekt maski"
Widoczny na twarzy
Ciastkuje się
Cieżko nakłada się go pędzlem, tworzy smugi
Może powodować podrażnienie i swędzenie skóry

Podsumowując: 2,5 / 6

Mam z nim taką relację love - hate, bo zaraz po nałożeniu wygląda pięknie, ale im dłużej jest na mojej twarzy, tym bardziej go nienawidzę. Uwidocznia suche skórki i wygląda naprawdę ciastkowo pod koniec dnia. Najgorsze, że pogarsza i podrażnia stan skóry, pojawiają się również nowe niedoskonałości po jego użytkowaniu. Zdecydowanie nie jest dla mnie, nie podoba mi się jego ciężka formuła ani jak wygląda na skórze po kilku godzinach.

revlon sand beige 180

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3