English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

środa, 15 listopada 2017

Niekosmetyczni Ulubieńcy Lipiec 2017

Niekosmetyczni Ulubieńcy Lipiec 2017


Zgodnie z tym, co obiecałam w poprzednim poście, dzisiaj będziemy mówić o ulubieńcach niekosmetycznych. Jeśli jeszcze nie widziałaś kosmetycznych, zapraszam do nadrobienia zaległości. 


1. Narcos

Każdy, kto jeszcze nie widział historii o Pablo Escobar wyprodukowanej przez Netflix, polecam obejrzeć, nie pożałujesz🎥


2. Sukienka z HM i wypad do Weymouth 


h&m dress sukienka
W lipcu odwiedziliśmy znajomych w Weymouth na 3 dni. Świetnie się bawiliśmy, pogoda była udana, dlatego potrzebowałam letnich sukienek. Kupiłam za 15 funtów w h & m śliczną czarną sukienkę, która była wygodna, przewiewna i na pewno będzie służyła mi przez długi czas.

W tym miesiącu zacząłem pisać bloga, który bardzo mnie cieszy. Prawie 1000 osób odwiedziło z całego świata mój blog, za co jestem bardzo wdzięczna i dumna. Ogromnie pragnę podziękować i zapraszam do komentowania poniżej, aby móc z wami bardziej porozmawiać i poznać się bliżej!😍👪


Smaczny chleb, który jest dobrą alternatywą dla pszennego Ten jest oczywiście zdrowszy niż normalny chleb także super opcja dla każdego, kto chce stracić kilogramy. Polecam spróbować🏃


Jakie były twoje ulubione rzeczy i kosmetyki w tym miesiącu? Podziel się tym ze mną w komentarzach😗😁

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3