English

poniedziałek, 27 listopada 2017

Antyperspiranty Dove

Antyperspiranty Dove 


Antyspiranty to temat, o którym nikt nie pisze na blogach, a używamy go przecież każdego dnia. Opowiem wam kilka słów o moich niezawodnych tytanach pod pachy.

Prawdopodobnie używałam wszystkich lub z pewnością większości antyperspirantów wiodących marek, ale nie pozostałam dłużej przy żadnym z nich. Wszystko zmieniło się, gdy zaczełam używać Dove Original i byłam pod wielkim wrażeniem.
Nie plami ani nie pozostawia śladów na ubraniach, co doprowadzało mnie do szaleństwa z innymi produktami tego typu. Doskonale chroni przed nadmiernym poceniem się przez wiele godzin, a jednocześnie ma przyjemny, świeży zapach. Nawet mój narzeczony zaczął z nich korzystać i jest bardzo zadowolony. Gorąco polecam wersję cytrusową i różową, ponieważ w oryginalnej wraz ze zmianą opakowania zmieniła się też formuła, która nie jest już tak dobra. Używałam również tych w kulce i sztywcie, ale nie chroniły tak dobrze.


Oczywiście, ten wpis nie jest żadną współpracą z marką Dove tylko moją szczerą opinią, wszystkie produkty kupiłam sama.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3