English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

poniedziałek, 27 listopada 2017

Antyperspiranty Dove

Antyperspiranty Dove 

Antyspiranty to temat, o którym nikt nie pisze na blogach, a używamy go przecież każdego dnia. Opowiem wam kilka słów o moich niezawodnych tytanach pod pachy.Prawdopodobnie używałam wszystkich lub z pewnością większości antyperspirantów wiodących marek, ale nie pozostałam dłużej przy żadnym z nich. Wszystko zmieniło się, gdy zaczęłam używać Dove Original i byłam pod wielkim wrażeniem.
Nie plami ani nie pozostawia śladów na ubraniach, co doprowadzało mnie do szaleństwa z innymi produktami tego typu. Doskonale chroni przed nadmiernym poceniem się przez wiele godzin, a jednocześnie ma przyjemny, świeży zapach. Nawet mój narzeczony zaczął z nich korzystać i jest bardzo zadowolony. Gorąco polecam wersję cytrusową i różową, ponieważ w oryginalnej wraz ze zmianą opakowania zmieniła się też formuła, która nie jest już tak dobra. Używałam również tych w kulce i sztyfcie, ale nie chroniły tak dobrze.


Oczywiście, ten wpis nie jest żadną współpracą z marką Dove tylko moją szczerą opinią, wszystkie produkty kupiłam sama.
💗🤍💚

1 komentarz:

  1. 44 year old Assistant Media Planner Abdul Durrance, hailing from Port Hawkesbury enjoys watching movies like "Corrina, Corrina" and Jogging. Took a trip to Church Village of Gammelstad and drives a Ferrari 410 Sport. moja firma

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3