English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

poniedziałek, 6 listopada 2017

Peelings, Scrubs

Peelings, Scrubs

Dzisiaj opowiem o moich ulubionych peelingach i scrubach, których używam na twarzy i ciele. Ale może zacznijmy od początku, dlaczego w ogóle powinniśmy używać peelingów?Celem peelingu jest usunięcie martwych komórek skóry. Dzięki niemu udoskonala się cera i stymuluje  odnowowa komórkowa. Skóra staje się gładka i miękka, o promiennym wyglądzie dzięki zwiększonemu krążeniu krwi.
Oczyszczona skóra jest gotowa na przyjmowanie płynów i kremów, których składniki są znacznie lepiej wchłaniane. Kilka lat temu był to krok, który pomijałam w mojej pielęgnacji, ale teraz systematycznie raz w tygodniu używam  peelingu do ciała i twarzy. Poniżej lista moich ulubionych.

Fruits Orange & Pomelo Fragrance Explosion Body Scrub wilko

Super peeling, który pozostawia skórę delikatną, miękką, wygładzoną i zrewitalizowaną. Ponadto ma bardzo przyjemny owocowy zapach, który rewelacyjnie odświeża, ale nie utrzymuje się długo na skórze. Myślę, że za 0,95 funta nie znajdziesz nic lepszego. Bardzo fajny, polecam spróbować!


                                          Dr. G Brightening Peeling Gel Mild
Dr. G Brightening Peeling Gel MildJest to bardzo nietypowy produkt, ponieważ nie ma granulek, ale celulozę z ekstraktu z kory bawełnianej i ekstraktu z kory, które usuwają martwy naskórek tworząc wałeczki. Bardzo trudno to wytłumaczyć, więc załączam zdjęcie. Tylko zapach mi się nie podoba, troszkę podobny do olejku z drzewa herbacianego, którego mój chłopak nienawidzi. Wcześniej miałam problem z tym, że dużo peelingow było zbyt mocnych i drażniło moją skórę, ale ten jest bardzo delikatny, po użyciu twarz nie jest czerwona. Dla mnie robi świetną robotę.


                       
                         The Body Shop Vitamin C Daily Glow Cleansing Polish
The Body Shop Vitamin C Daily Glow Cleansing Polish


Bardzo fajna alternatywa, którą można stosować praktycznie codziennie, ponieważ ma delikatne cząstki. Używam go co trzeci dzień, ponieważ nie chcę przesadzić. Ma bardzo przyjemny cytrusowy zapach, który zdecydowanie zachęca do korzystania z niego😊

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3