English

poniedziałek, 6 listopada 2017

RCMA Puder

RCMA Puder

Ostatnio każdy film, który oglądam na Youtube lub przeglądając posty na blogach dotyczą tego pudru. Dlatego musiałem go kupić i przekonać się, czy było warto.
Od Producenta


Produkt ten nie zawiera pigmentu, wypełniaczy, ani zapachu. Możesz zatem mieć pewność, że puder ten nie zmieni koloru Twojej skóry. Puder No-Color Powder oparty jest o drobno zmielony talk i lekką krzemionkę, która zapewnia jedwabiste wykończenie.
Doskonale nadaje się do każdego typu skóry; cery tłuste i mieszane doskonale matuje i zapobiega powstawaniu nieestetycznej, błyszczącej warstwy sebum. Cery suche i naczynkowe chroni, matuje ale nie wysusza dając nienaganny wygląd przez cały dzień.
Puder RCMA chroni skórę przed zanieczyszczeniami z zewnątrz zapobiegając powstawaniu wyprysków, zaskórników czy podrażnień. Jest doskonałym wykończeniem makijażu, jak również może stanowić bazę pod cienie (w przypadku codziennego makijażu) czy pomóc w konturowaniu twarzy

Moja Opinia


Skóra jest niesamowicie miękka
Mat utrzymuje się dobre 8 godz
Drobno zmielony
Cena £12.00
Lekki i niewyczuwalny
Zmarszczki są mniej widoczne
Efekt rozmytych porów


Opakowanie, ponieważ musisz go sama wysypywać i zawsze wyleci za dużo więc produkt się marnuje. Lepszym rozwiązaniem byłoby sitko.

Nie współpracuje z cięższymi konsystencjami jak Revlon Colorstay, po kilku godzinach robi się ciastko i nie wygląda dobrzeByłam sceptyczny nastawiona, ale to naprawdę dobry puder! Myślę, że kupię go ponownie, jak tylko mi się skończy👍

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3