English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

niedziela, 10 grudnia 2017

NYX Professional Makeup Vivid Brights Eyeliner

NYX Professional Makeup Vivid Brights Eyeliner 
fire halo violet

Jesteś fanem oryginalnego makijażu, a może szukasz czegoś co w łatwy sposób wyróżni twój makijaż od innych na imprezie?
Jeśli odpowiedź brzmi "tak", to te kolorowe eyelinery są tym czego szukaszNa rynku jest duży wybór eyelinerów w kolorach zielonym, brązowym lub niebieskim, ale znalezienie żółtego lub czerwonego jest prawdziwym wyzwaniem. Marka Nyx Professional ma w swojej ofercie 9 odcieni z matowym wykończeniem za jedyne £5,50, co jest naprawdę dobrą okazją. Dzisiaj opowiem wam dokładniej o tych eyelinerach. Szczególnie o ich trwałości, pigmentacji i aplikacji.

fire halo violet vivid eyeliner swatches


Aplikacja 
Są bardzo proste w zastosowaniu, ponieważ mają bardzo cienki pędzelek. Możesz zrobić bardzo ładną precyzyjną linię bez większego wysiłku. 


Trwałość
Utrzymują się cały dzień w miejscu.


Pigmentacja 
Tylko jedno pociągnięcie wystarczy aby uzyskać soczysty kolor. Dwie warstwy są absolutnie wodpowiednie, aby nie mieć prześwitów ani wyblaknięć.Dla mnie kolejny świetny produkt tej marki za niewielką cenę. Jeśli szukacie ciekawej inspiracji z kolorowym eyelinerem, na pewno niedługo będziecie mogli zobaczyć na moim blogu makijaże z ich użyciem.

❤💛💙

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3