niedziela, 10 grudnia 2017

Tanie Sztuczne Rzęsy Vs Drogie

Tanie Sztuczne Rzęsy Vs DrogieJuż stosujesz lub chcesz zacząć używać sztucznych rzęs
  ale nie wiesz, które wybrać? Ten post pomoże Ci podjąć decyzję😊


Aplikacja

Lepsza jakość sztucznych rzęs jest znacznie łatwiejsza w aplikacji, ponieważ są bardziej elastyczne. Przystosowują się do kształtu naszego oka.


Wygląd

Zarówno w wyższej, jak i niższej cenie możemy znaleźć wiele modeli poprzez bardzo dramatyczne, spektakularne przez codzienne, mniej widoczne. Jedyną rzeczą, którą mogę zarzucić tym tańszym jest fakt, iż materiał z którego je wykonano bardziej podkreśla różnicę pojedynczej sztucznej rzęsy między naturalną.

Noszenie 


Tańsze rzęsy są znacznie mniej wygodne w noszeniu, ponieważ ich pasek jest sztywny i może powodować uczucie kłucia i podrażnienia.


Klej

W obu przypadkach polecam bezbarwny klej, szczególnie dla mniej doświadczonych osób, ponieważ przy stosowaniu ciemnego w przypadku złej aplikacji możemy pozostawić plamy i zepsuć cały makijaż.primark false lashes
Primark £1 Sultry AcrylatesEylure Cheryl oh my goddess £6 Handmade Material: Cotton,Polyester
Podsumowując dla osób, które dopiero zaczynają aplikację sztucznych rzęs radziłabym trochę droższe np. Ardell za około £5, które są o wiele łatwiejsze w użyciu i wygodniejsze niż te za £1. Jeśli masz już doświadczenie i często je nosisz, to tańsze wydają mi się fajnym rozwiązaniem, aby zaoszczędzić dodatkowe pieniądze.


Mam nadzieję, że post był dla was przydatny :)
Miłego weekendu😗❤Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3