English

niedziela, 10 grudnia 2017

Tanie Sztuczne Rzęsy Vs Drogie

Tanie Sztuczne Rzęsy Vs DrogieJuż stosujesz lub chcesz zacząć używać sztucznych rzęs
  ale nie wiesz, które wybrać? Ten post pomoże Ci podjąć decyzję😊


Aplikacja

Lepsza jakość sztucznych rzęs jest znacznie łatwiejsza w aplikacji, ponieważ są bardziej elastyczne. Przystosowują się do kształtu naszego oka.


Wygląd

Zarówno w wyższej, jak i niższej cenie możemy znaleźć wiele modeli poprzez bardzo dramatyczne, spektakularne przez codzienne, mniej widoczne. Jedyną rzeczą, którą mogę zarzucić tym tańszym jest fakt, iż materiał z którego je wykonano bardziej podkreśla różnicę pojedynczej sztucznej rzęsy między naturalną.

Noszenie 


Tańsze rzęsy są znacznie mniej wygodne w noszeniu, ponieważ ich pasek jest sztywny i może powodować uczucie kłucia i podrażnienia.


Klej

W obu przypadkach polecam bezbarwny klej, szczególnie dla mniej doświadczonych osób, ponieważ przy stosowaniu ciemnego w przypadku złej aplikacji możemy pozostawić plamy i zepsuć cały makijaż.primark false lashes
Primark £1 Sultry AcrylatesEylure Cheryl oh my goddess £6 Handmade Material: Cotton,Polyester
Podsumowując dla osób, które dopiero zaczynają aplikację sztucznych rzęs radziłabym trochę droższe np. Ardell za około £5, które są o wiele łatwiejsze w użyciu i wygodniejsze niż te za £1. Jeśli masz już doświadczenie i często je nosisz, to tańsze wydają mi się fajnym rozwiązaniem, aby zaoszczędzić dodatkowe pieniądze.


Mam nadzieję, że post był dla was przydatny :)
Miłego weekendu😗❤Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3