English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

niedziela, 10 grudnia 2017

Tanie Sztuczne Rzęsy Vs Drogie

Tanie Sztuczne Rzęsy Vs Drogie

Już stosujesz lub chcesz zacząć używać sztucznych rzęs
  ale nie wiesz, które wybrać? Ten post pomoże Ci podjąć decyzję😊Aplikacja
Lepsza jakość sztucznych rzęs jest znacznie łatwiejsza w aplikacji, ponieważ są bardziej elastyczne. Przystosowują się do kształtu naszego oka.Wygląd
Zarówno w wyższej, jak i niższej cenie możemy znaleźć wiele modeli poprzez bardzo dramatyczne, spektakularne przez codzienne, mniej widoczne. Jedyną rzeczą, którą mogę zarzucić tym tańszym jest fakt, iż materiał z którego je wykonano bardziej podkreśla różnicę pojedynczej sztucznej rzęsy między naturalną.


Noszenie 

Tańsze rzęsy są znacznie mniej wygodne w noszeniu, ponieważ ich pasek jest sztywny i może powodować uczucie kłucia i podrażnienia.Klej
W obu przypadkach polecam bezbarwny klej, szczególnie dla mniej doświadczonych osób, ponieważ przy stosowaniu ciemnego w przypadku złej aplikacji możemy pozostawić plamy i zepsuć cały makijaż.


primark false lashes
Primark £1 Sultry Acrylates
Eylure Cheryl oh my goddess £6 Handmade Material: Cotton,Polyester


Podsumowując dla osób, które dopiero zaczynają aplikację sztucznych rzęs radziłabym trochę droższe np. Ardell za około £5, które są o wiele łatwiejsze w użyciu i wygodniejsze niż te za £1. Jeśli masz już doświadczenie i często je nosisz, to tańsze wydają mi się fajnym rozwiązaniem, aby zaoszczędzić dodatkowe pieniądze.


Mam nadzieję, że post był dla was przydatny :)
Miłego weekendu😗❤Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3