English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

poniedziałek, 11 grudnia 2017

Sudokrem

Sudokrem

Szukasz kosmetyku, który idealnie wpasuje się do domowej apteczki, ponieważ pomoże rozwiązać większość problemów zdrowotnych twojej całej rodziny. 
Zwłaszcza jeśli jesteś mamą, ten produkt ułatwi ci życie.
To nie jest normalny krem, to naprawdę cudokrem! Ma szeroki zakres zastosowań takich jak walka z egzemą, odleżynami, oparzeniami słonecznymi, trądzikiem, powierzchownymi ranami, skaleczeniami i drobnymi oparzeniami. Jest to antyseptyczny krem leczniczy, który w swoim białym kolorze i konsystencji przypomina pastę. Po prostu nałóż cienką warstwę w problematycznym miejscu i odczekaj chwilę na znaczną ulgę w swędzeniu. Nie polecam używania go w widocznym, nie zakrytym ubraniem miejscu kiedy mamy zaplanowane spotkanie lub wyjście z przyjaciółmi, ponieważ pozostawia skórę zabieloną aż do kąpieli.

sudokrem

Jest to w pełni bezpieczna maść, której używałam nawet na moim psie. Jeśli tylko coś ją ugryzie lub ma podrażnioną skórę, nakładam cienką warstwę a ona natychmiastowo przestaje się drapać. Jest również przeznaczony do walki z pieluszkowym zapaleniem skóry i oparzeniami dlatego świetnie sprawdzi się dla dzieci.
Możecie dostać go w Lidlach, większych supermarketach lub aptekach.
  Posiadanie takiego kosmetyku jest obowiązkowe w każdym domu! 😍😍


1 komentarz:

  1. 49 yrs old Structural Engineer Nathanial Shimwell, hailing from Picton enjoys watching movies like The Private Life of a Cat and Couponing. Took a trip to Harar Jugol and drives a Delahaye 135 Competition Court Torpedo Roadster. dowiedziec sie wiecej

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3