English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

poniedziałek, 11 grudnia 2017

Zoeva Paleta Rose Golden Recenzja I Swatche

Zoeva Paleta Rose Golden  Recenzja I Swatche

Myślałam o zakupie jakiejś palety marki Zoeva przez bardzo długi czas. Nie mogłam zdecydować, którą wybrać. 😊W końcu zdecydowałam się na Rose Golden i dziś podzielę się z Wami moją opinią na temat tej palety.
  Zaczynajmy!Zawiera 10 cieni  <każdy ma 1,5 gr> głównie w odcieniach różu, złota co sugeruje jej nazwa. Tylko 3 mają matowe wykończenie, reszta jest metaliczna. Palety Zoeva są bardzo przystępne cenowo, ponieważ kosztują tylko 18 £.Pigmentacja
Są dobrze napigmentowane i mają bardzo miękką, "maślaną" fakturę w dotyku. Gdy nałożysz metaliczne cienie na mokro będą widoczne dużo lepiej.


Aplikacja
Bardzo łatwo się blendują bez osypywania nawet dla osoby bez doświadczenia, nie tworzą łatek. Niektóre kolory wyglądają bardzo podobnie na oku np. "Reflecitve Elegance" i "Copper is King" "


Trwałość
Utrzymują się bez poprawek nawet 9 godz. na bazie z korektora, po tym czasie lekko zaczynają się rolować


Użyteczność
Ponieważ wiele cieni jest do siebie podobnych, nie możemy stworzyć wielu różnych makijaży używając tylko tej palety. Jest to dobra paleta ale z pewnością dla kogoś kto ma w swojej kolekcji inne palety lub cienie do powiek w różnych kolorach takich jak purpura, brązy lub zieleń, w połączeniu z takimi kolorami te metaliczne odcienie wyglądałyby oszałamiająco.


                                                         Swatche bez bazy!
Zoeva Palette

                                                                           Link


Podsumowując, jest to niedroga paleta bardzo dobrej jakości.😊 Jedynym minusem jest fakt, że cienie wyglądają bardzo podobnie, gdyby były bardziej różnorodne byłaby o wiele bardziej użyteczna i inspirująca do tworzenia oryginalnych makijaży. Jednak nadal ją polecam i czekam na nowe palety😍

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3