English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

niedziela, 7 stycznia 2018

Buble


Czasami wszyscy kupujemy produkty, z których nie jesteśmy zadowoleni i zawiodły nasze oczekiwania lub obietnice producenta.
Dzisiaj chciałabym powiedzieć kilka słów właśnie o takich kosmetykach.
Będę znowu trochę narzekać😝


Gąbka Royal Cosmetics 
Royal Sponge  purple

Potrzebowałam szybko nowej gąbki, ponieważ stare były już w bardzo złym stanie dlatego kupiłam tę w drogerii. Royal blender był miękki, nawet podkład dobrze się nim aplikowało ale po dosłownie trzecim czyszczeniu zaczął pękać. Musi być wykonany z niskiej jakości materiału skoro jest tak łamliwy.


Rimmel Czworokąt Cieni Do Powiek
024Green Sapphire & 022 Thrill Seeker

rimmel 022 thrill seeker 024 green sapphire

Palety cieni do powiek, które zawierają 4 odcienie w niskiej cenie, ale ta jakość ... To zdecydowanie jedne z najgorszych cieni, jakich kiedykolwiek używałam, a jakby tego jeszcze było mało po dwóch godzinach znikają z powiek. Okropne😧😭

LOréal Hair Expertise Riche Nourishing Szampon250ml
Znalezione obrazy dla zapytania LOréal Hair Expertise Riche Nourishing Shampoo


Bardzo lubię zieloną serię od Loreal, dlatego chciałam spróbować więcej i czegoś dla mnie nowego. Tragedia, odkąd zacząłam używać tego szamponu moje włosy znacznie szybciej się przetłuszczają. Są bardziej zwiotczałe, cienkie, pozbawione objętości i nie świeże. Nie wiem jaki jest tego powód, czy jest w składzie jakiś mocny olej, czy coś innego ale to nie jest kosmetyk dla mnie. 

Maszynki Wilkinson Sword Xtreme 3 Ultimate Plus 4 
Wilkinson Sword Xtreme 3 Ultimate Plus 4  maszynki

Te maszynki są tak tępe, że aż boję się wyjąć je z paczki, jakby ktoś 40 razy golił się nimi wcześniej i włożył do nowego opakowania. Zdecydowanie lepiej kupić jedną i porządną, która nas nie zrani, niż to gówno.


Może używaliście któregoś z wymienionych kosmetyków?
Jeśli tak, proszę napiszcie poniżej co o nich myślicie? 

Pozdrawiam! ❤💝

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3