English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

niedziela, 21 stycznia 2018

Paleta Juvia's Place The Magic Swatche I Recenzja

Paleta Juvia's Place The Magic
Juvia's Place magic

Palety cieni od Juvia's Place to niewątpliwie najbardziej popularne i pożądane produkty w tym roku. Myślałam o jej zakupie od jakiegoś czasu dlatego bardzo się ucieszyłam, kiedy mogłam dostać The Magic za jedyne 18 GBP w czarny piątek.palety The Magic i mini masquerade
Juvia's Place The Magic Vs Mini Masquerade

Pierwszą rzeczą, o której pomyślałam zaraz po jej kupieniu było to, jaka ona jest wielka 😲. W palecie znajdziemy 16 odcieni: 6 z matowym wykończeniem, 1 duochrome i 9 metalicznych. Wszystkie opakowania od Juvia's  wyglądają bardzo podobnie różnią się tylko kolorem i rozmiarem.

Juvia's Place

Pigmentacja
Podobnie jak w poprzedniej Masquerade cienie są mega napigmentowane wszystko czego potrzebujemy to jedno pociągnięcie pędzlem lub palcem, aby mieć intensywny kolor na powiece.

Aplikacja
Cienie blendują się bardzo łatwo i przyjemnie, tylko cień Osuna delikatnie się kruszy i osypuje.

Trwałość

Utrzymują się bez poprawek nawet 12godz na bazie z korektora, po tym czasie lekko zaczynają się rolować ale nie jakoś tragicznie.

Użyteczność
W tej palecie znajdziemy wiele unikalnych, szalonych kolorów ale także matowy brąz i beż, które pozwolą nam wykonać codzienny makijaż.


Swatche bez bazy!

Muszę przyznać, że jakość cieni w tej palecie i poprzedniej jest wspaniała, więc Juvias Place naprawdę dobrze się spisuje i ma wyjątkowo dobre kosmetyki. W przypadku innych marek produkty często mają różną jakość, jedne są rewelacyjne, a inne rozczarowujące. Z pewnością będę obserwować nowe kosmetyki w ofercie tej marki i bardzo możliwe, że znowu coś kupię.
Podsumowując polecam wszystkim paletę The Magic, ponieważ za taką cenę zdecydowanie nie znajdziemy lepszej jakości cieni do powiek.

💛💗🧡

2 komentarze:

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3