English

niedziela, 21 stycznia 2018

Paleta Juvia's Place The Magic Swatche I Recenzja

Paleta Juvia's Place The Magic
Juvia's Place magic

Palety cieni od Juvia's Place to niewątpliwie najbardziej popularne i pożądane produkty w tym roku. Myślałam o jej zakupie od jakiegoś czasu dlatego bardzo się ucieszyłam, kiedy mogłam dostać The Magic za jedyne 18 GBP w czarny piątek.


palety The Magic i mini masquerade
Juvia's Place The Magic Vs Mini Masquerade

Pierwszą rzeczą, o której pomyślałam zaraz po jej kupieniu było to, jaka ona jest wielka 😲. W palecie znajdziemy 16 odcieni: 6 z matowym wykończeniem, 1 duochrome i 9 metalicznych. Wszystkie opakowania od Juvia's  wyglądają bardzo podobnie różnią się tylko kolorem i rozmiarem.

Juvia's Place

Pigmentacja
Podobnie jak w poprzedniej Masquerade cienie są mega napigmentowane wszystko czego potrzebujemy to jedno pociągnięcie pędzlem lub palcem, aby mieć intensywny kolor na powiece.

Aplikacja
Cienie blendują się bardzo łatwo i przyjemnie, tylko cień Osuna delikatnie się kruszy i osypuje.

Trwałość
Utrzymują się bez poprawek nawet 12godz na bazie z korektora, po tym czasie lekko zaczynają się rolować ale nie jakoś tragicznie.

Użyteczność
W tej palecie znajdziemy wiele unikalnych, szalonych kolorów ale także matowy brąz i beż, które pozwolą nam wykonać codzienny makijaż.Swatche bez bazy!

Paleta Juvia's Place The Magic Swatche

Paleta Juvia's Place The Magic Swatche

Paleta Juvia's Place The Magic Swatche


Muszę przyznać, że jakość cieni w tej palecie i poprzedniej jest wspaniała, więc Juvias Place naprawdę dobrze się spisuje i ma wyjątkowo dobre kosmetyki. W przypadku innych marek produkty często mają różną jakość, jedne są rewelacyjne, a inne rozczarowujące. Z pewnością będę obserwować nowe kosmetyki w ofercie tej marki i bardzo możliwe, że znowu coś kupię.
Podsumowując polecam wszystkim paletę The Magic, ponieważ za taką cenę zdecydowanie nie znajdziemy lepszej jakości cieni do powiek.

2 komentarze:

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...