English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

czwartek, 18 stycznia 2018

Paleta Yes, Please! ColourPop

Paleta Yes, Please! ColourPop
Yes, Please! ColourPop recenzja

Jak tylko zobaczyłam tę paletę wiedziałam, że muszę ją mieć. Zawiera piękne ciepłe odcienie pomarańczy, żółci i brązu, które obecnie są bardzo modne. Zobaczmy, jaka jest jej jakość😂yes please colourpop opinie

Colourpop to amerykańska firma produkująca kosmetyki w bardzo przystępnych cenach i dobrej jakości. Z pewnością wiele z Was nie wie, że kosmetyki Kylie Janer są produkowane w fabryce colourpop, co zostało już oficjalnie przez nich potwierdzone. Oczywiście za kosmetyki Kylie jesteśmy zmuszeni zapłacić o wiele więcej dzięki sygnowaniu nazwy produktów nazwiskiem Kardashian i całemu medialnemu szumowi, który dzieje się wokół nich.

ColourPop

Paleta Yes, Please! zawiera 12 cieni, 8 z matowym wykończeniem i 4 metaliczne. Jest bardzo mała, więc idealnie nadaje się w podróż, nie ma lustra.


Pigmentacja
Pigmentacja jest oszałamiająca myślę, że mogę powiedzieć, że wszystkie maty są lepszej jakości niż MUG. Nawet bez użycia jakiejkolwiek bazy kolory są intensywne i nasycone.

Aplikacja
Są dość łatwe do blendowania, z wyjątkiem ciemnobrązowego - French Kiss, który dla osób niedoświadczonych lub przy pierwszym użyciu może sprawiać problemy. Cienie są bardzo mocno napigmentowane, więc musimy być ostrożni i precyzyjni, ponieważ tam gdzie nałożymy kolor tam on pozostanie.

Trwałość
Mogą utrzymywać się bez poprawek nawet 10 godzin na bazie z korektora, po tym czasie lekko zaczynają się zbierać ale nie dramatycznie

Użyteczność
Jest to zdecydowanie samowystarczalna paleta, ponieważ zawiera matowy beżowy odcień i ciemnobrązowy do zrobienia efektu smoky. Kolory całej palety utrzymane są w ciepłych odcieniach, dzięki czemu wszystkie cienie można łączyć ze sobą, co pozwala na stworzenie wielu różnych makijaży.


Swatche bez bazy!
Yes, Please! ColourPop


Moim zdaniem jest to rewelacyjna paleta możliwie najlepszej jakości za tak niską cenę. Dla wszystkich fanów trendów i ciepłych tonów jest to absolutny must have.  


Czy używałyście kosmetyków tej marki❔❓
Miłego weekendu
💛🧡💛

8 komentarzy:

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3