English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

piątek, 16 lutego 2018

Najlepsze Cienie Od Makeup Geek

Najlepsze Cienie Od Makeup Geek
Najlepsze Cienie Od Makeup Geek

Jeśli czytacie moje posty regularnie lub śledzicie makijaże zauważyliście na pewno, że jestem ogromną fanką cieni do powiek Makeup Geek. W swojej kolekcji mam 28 odcieni, ale dziś chciałabym wyróżnić moją ulubioną top 5. Myślę, że będzie to przydatny post dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z tymi cieniami lub planują ich zakup.Swatche bez bazy!

Creme brulee
cien Creme brulee MUG

cień Creme brulee mug zdjęcie

Matowy brąz w ciepłej tonacji, który cudownie wygląda nałożony w załamaniu powieki ruchowej oraz nad nią. Bardzo łatwo się blenduje i aplikuje. Używam go prawie we wszystkich makijażach.

Karma
cień KARMA MUG

KARMA MUG SWATCH

Złoty duochrom, który w odbiciu światła mieni się na zielono. Wygląda bardzo efektownie, po prostu wystarczy użyć np. dowolnego brązowego cienia w zewnętrznym kąciku oka a na resztę powieki nałożyć Karmę aby uzyskać piękny, niepowtarzalny makijaż.

In The Spotlight
cien In The Spotlight MAKEUP GEEK

In The Spotlight MUG

Wspaniały brzoskwiniowy metalik, który pokochają wszyscy preferujący delikatny makijaż dzienny. Często sięgam po niego latem, kiedy wolę bardziej dziewczęcy, świetlisty look. Idealnie wygląda nałożoną na całą powiekę lub do rozświetlenia wewnętrznego kącika oka. Jeśli wolisz bardziej złote tonacje to Shimma Shimma nadaje podobny efekt.

shimma shimma mug

shimma shimma swatch mug

Cherry Cola 
Cherry Cola  MUG

Cherry Cola  MUG SWATCH

Ciemny brąz z bordowymi podtonami, który sprawdzi się wspaniale do podkreślenia dolnej powieki, zewnętrznego kącika oka lub nadania efektu smoky. Idealnie wygląda w połączeniu z różowym, złotym, czerwonym, zielonym, fioletowym, w rzeczywistości z wieloma kolorami. To świetna alternatywa dla każdego fana brązowych odcieni.

Cocoa bear
Cocoa bear MUG

Cocoa bear MUG SWATCH

Cudowny ciepły matowy brąz, który jest obecnie niezwykle modny. Wygląda wspaniale w połączeniu z pomarańczem, czerwienią, złotem z takimi ciepłymi tonacjami. Zazwyczaj stosuję go, aby podkreślić dolną powiekę lub zbudować górną. Dla kogoś kto preferuje delikatniejszy makijaż może okazać się zbyt ciemny, wtedy lepszym wyborem będzie Frappe. Moją idealną kombinacją jest Cocoa bear z karmą lub In The Spotlight, często noszę taki makijaż.


FRAPPE SWATCH MAKEUP GEEK

Oczywiście jest wiele innych odcieni, których często używam i bardzo mi się podobają ale wybrałam te najbardziej funkcjonalne, użyteczne, prawdziwe must have. Gorąco polecam zainteresować się tymi cieniami, ponieważ są one świetnej jakości za stosunkowo niską cenę w porównaniu do pojedynczych wkładów z Maca lub Juvia's Place.


Lubicie cienie od Makeup Geek?
Jakie są wasze ulubione odcienie👇😍
🤎🧡🤎

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3