English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

niedziela, 18 marca 2018

Elizabeth Arden Good Night's Sleep Restoring Krem Recenzja

Elizabeth Arden Good Night's Sleep Restoring Krem Recenzja
Elizabeth Arden krem na noc

Jeśli regularnie czytacie moje posty na pewno wiecie, że uwielbiam krem Elizabeth Arden Visible Difference. Będąc jakiś czas temu na wakacjach kupiłam dwupak na strefie wolnocłowej po bardzo korzystnej cenie, w której były obie wersje na dzień i na noc.
  Przekonajmy się czy wariant na noc skradnie moje serce tak samo.Elizabeth Arden Good Night's Sleep Restoring Cream jest zamknięty w niebieskim szklanym pojemniku, który wygląda dość elegancko. Kosztuje w cenie regularnej 25 funtów za 50 ml więc powiedziałabym, że jest w średnim przedziale cenowym. Bardzo podoba mi się zamysł graficzny tej serii - wersja nocna jest niebieska co kojarzy się od razu z nocą, przy czym na dzień jest biała.
Ma dość specyficzny zapach taki niby całkiem świeży trochę jak ogórek ale raczej nie jest w moim guście. Jestem osobą, która bardziej dba o to jak coś wpływa na skórę niż wygląda czy pachnie, więc nie powstrzymało mnie to przed jego użyciem.

Elizabeth Arden krem na noc i na dzień

Jego konsystencja różni się znacznie od dziennej wersji, która bardziej przypominała mus, tutaj mamy konsystencję typowego kremu do twarzy. Pozostawiając go na noc, budzimy się z cudownie miękką, gładką i zregenerowaną skórą. Zawiera Threlose, który chroni skórę przed utratą wody, masło Shea - jeden z najlepszych składników nawilżających, ekstrakty ze skórki pomarańczy, olejki z lawendy i przewiercienia które wpływają kojąco.
  Jego ogromną zaletą jest nie pozostawianie tłustego filmu na twarzy i to, że bardzo szybko wchłania się w skórę, co absolutnie kocham💗💙. Rewelacyjnie sprawdza się u mnie podczas stosowania kuracji z kwasami, kiedy moja skóra naprawdę potrzebuje ogromnego kopa nawilżenia, uspokojenia i to właśnie dostaje dzięki Good Night's Sleep Restoring.

Elizabeth Arden Good Night's Sleep Restoring działanie


Na pewno wrócę do niego kiedy tylko wykończę pojemnik, ponieważ robi dla mnie wszystko to co powinien robić krem na noc. Jeśli szukacie jakiegoś dobrze działającego kremu polecam go z całego serca !😃
💜🤍💜

1 komentarz:

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3