English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

niedziela, 4 marca 2018

Pomadka Colourpop Ultra Matte Liquid

Pomadka Colourpop Ultra Matte Liquid 
Pomadka Colourpop  recenzja

Jak mogłyście zauważyć jakiś czas temu robiłam zamówienie na kosmetyki do makijażu Colourpop. Recenzje dotyczące Super Shocks i palety cieni są już na blogu, więc dziś po długim okresie testowania chcę podzielić się z Wami moją opinią na temat szminki.Muszę przyznać, że kupiłam tę pomadkę nie tylko z racji chęci wypróbowania czegoś nowego ale także z powodu pozytywnych opinii w Internecie. Jest to w pełni matowa szminka Beeper w pięknym kolorze ciemnego, brudnego różu. Kiedy tylko zobaczyłam ten odcień, natychmiast skojarzył mi się z typowym instagramowym lookiem jeśli wiecie co mam na myśli. Opakowanie przypomina standartowy błyszczyk i posiada dość duży aplikator. Kosztuje na stronie 6,50 USD za 3,2 g, więc ma przystępną cenę jak na matową szminkę. Zdecydowanie nie jest komfortowa na ustach, ponieważ wysusza je strasznie  i wygląda nieestetycznie. Wiedziałam, że matowe szminki bardzo często podkreślają każdą suchą skórkę, teksturę warg, dlatego przed użyciem stosowałam peeling ale niestety to nie pomogło. Po około 3 godzinach moje usta wyglądały jak sucha skorupa; / Formuła tej szminki jest dość ciężka, więc nadaje się bardziej na okazjonalne wyjścia niż do codziennego makijażu.

Colourpop Ultra Matte Liquid Lipstick beeper

Przejdźmy teraz do zalet. Producent obiecuje intensywny kolor po jednym gładkim pociągnięciu  i muszę się z tym zgodzić, pigmentacja jest naprawdę świetna! Tylko jedna może dwie warstwy w niektórych miejscach wystarczą, aby uzyskać równomierny kolor na całej powierzchni. Utrzymuje się na ustach 5 godzin po tym czasie zaczyna wycierać się po wypiciu czegoś lub jedzeniu. Byłam bardzo zaskoczona kiedy okazało się, że jest naprawdę transfer-proof, nie pozostawia żadnych śladów przy dotykaniu ust i całowaniu.

beeper Colourpop Ultra Matte Liquid Lipstick

Muszę przyznać, że nie jest to pomadka dla mnie, ponieważ wygląda zbyt ciężko i sucho.
Nie wiem czy wszystkie odcienie zachowują się w ten sam sposób czy tylko ten konkretny, gdyż często takie ciemniejsze kolory ze względu na wysoki pigment są bardziej kłopotliwe na ustach. Szczerze mówiąc jeśli będę jeszcze kiedyś zamówiać kosmetyki Colourpop skupię się tylko na paletach, cieniach do powiek i może jakimś rozświetlaczu. Z pewnością te pomadki znajdą wielu swoich fanów, ponieważ za tę cenę ich jakość jest rewelacyjna, a powiedzmy sobie otwarcie matowe szminki zazwyczaj nie są komfortowe dla naszych ust.


2 komentarze:

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3