English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

środa, 7 marca 2018

Primark Pędzel Ps...Pro

Primark Pędzel Ps...Pro
primark pędzel

Uwielbiam odkrywać dobre cenowo i jakościowo kosmetyki lub pędzle, które są warte polecenia. Dzisiejszy post dotyczy właśnie takiego pędzla o bardzo nietypowym kształcie.
Zachęcam do przeczytania😍Jakiś czas temu zauważyłam te szczotki przy kasie w Primarku. Po obniżce ceny z £2 kosztował £1 więc stwierdziłam, że niczego nie ryzykuję kupując go.
Pędzel jest oczywiście inspirowany kultowym Artis Oval 7, który był bardzo popularny w świecie beauty bodajże dwa lata temu.

Primark Pędzel Pro

Wyglądem nie przypomina tradycyjnego pędzla ale raczej szczotkę do włosów lub dla konia dlatego właśnie go kupiłam aby się przekonać czy ten wynalazek działa. Wykonany został w całości z syntetycznego włosia, które jest niezwykle miękkie i naprawdę jest go sporo wewnątrz. Uchwyt oczywiście wykonany jest z tworzywa sztucznego, które wydaje się być dość dobrej jakości. Dosłownie te same pędzle widziałam kiedyś w ofercie Inglota i Golden Rose tylko oczywiście z logiem innego producenta na uchwycie i za wyższą cenę, także podejrzewam, że są one produkowane w tej samej fabryce.

Pro pędzel primark

Jeśli chodzi o sam pędzel ku mojemu zdziwieniu podkład nakłada się bardzo równomiernie, szybko i bez żadnych problemów. Sprawdza się również dobrze do konturowania twarzy, także wydaje mi się wielofunkcyjny.
Czyściłam go już wiele razy i nic się nie uszkodziło, odkleiło, jakość wykonania jest świetna. Myślę, że za cenę 1 funta warto spróbować, szczerze mówiąc zapłaciłabym nawet więcej za niego, ponieważ jest tak niesamowicie miękki dla skóry.
Polecam z pewnością nie będziecie żałować.


Czy kiedykolwiek próbowałyście kosmetyków lub narzędzi z Primarka?
Narazie!💗💔

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3