English

Wszystkie posty tłumacze sama, także zajmuje mi to sporo czasu przez co pojawiają się z opóźnieniem :)

czwartek, 9 kwietnia 2020

*Zadbaj O Siebie I Swoich Bliskich Z Pomocą Shieldhelp

*Zadbaj O Siebie I Swoich Bliskich Z Pomocą Shieldhelp
pandemia 2020

Obecnie pandemia wirusa Covid rozprzestrzenia się na całym świecie dlatego nie tylko wielu z nas jest zmuszonych do pozostania w domu, utrzymywania dystansu społecznego, ale także do korzystania z dodatkowych środków ochronnych, o których będzie właśnie dzisiaj mowa. Jeśli jesteście zainteresowane takim tematem to ogromnie zapraszam do dalszej części posta.
Dzisiejszy post został *stworzony we współpracy z marką Shieldhelp, która specjalizuje się w medycznych materiałach sanitarnych już od 10 lat, także ich produkty są starannie dopracowane i można im zaufać. Cały proces produkcyjny zachodzi w czystym i wentylowanym warsztacie przez wykwalifikowanych pracowników tak aby w jak największym stopniu zapewnić zdrowie swoim klientom. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ich temat to zachęcam do odwiedzenia ich strony internetowej i zapoznania się z całym asortymentem.

Shieldhelp maski ochronne

W obecnej sytuacji jaka dzieje się na całym świecie, a zwłaszcza w krajach najbardziej dotkniętych wirusem Covid takich jak na przykład Wielka Brytania, praktycznie niemożliwe jest uzyskanie jakichkolwiek środków ochrony osobistej jak np. maska do oddychania, rękawiczki, gogle lub środki dezynfekujące, ale z łatwością można je znaleźć na Shieldhelp w przystępnych cenach.

gdzie tanio kupić środki ochrony osobistej

Zapewne wszyscy widzieliśmy szokujące informacje w mediach i memy o ludziach walczących o papier toaletowy, więc jeśli nie chcecie się stresować to o wiele łatwiej jest po prostu zamówić online i zachować bezpieczeństwo w domu.

środki antybakteryjne online

Pomimo wszystkich zasad i środków zapobiegawczych, które wprowadzają politycy każdego kraju niestety nadal istnieje duże ryzyko zarażenia się każdego dnia nawet robiąc zakupy, spacerując z psem, wykonując swoją pracę itp., czyli w sytuacjach których nie jesteśmy w stanie uniknąć. Niestety nie mamy wpływu na potrzeby fizjologiczne ani ekonomiczne, ale to od nas zależy czy dołożymy wszelkich starań aby bezpiecznie i w pełnym zdrowiu wrócić do domu. Zadbajmy o siebie i naszych bliskich.Mam nadzieję, że wy i wasze rodziny czujecie się dobrze
i cała ta sytuacja nie wpływa tak bardzo negatywnie na wasze życie

12 komentarzy:

 1. Świetny wpis! Tylko spokój może nas uratować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na szczęście nie muszę zbyt często wychodzić. Nie jestem też w grupie ryzyka. Sama używam materiałowych maseczek. Ale faktycznie coraz trudniej znaleźć ceny też są różne.
  Oby to jak najszybciej się skończyło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety miesiące lecą a tu nic się nie zmienia:( Sama też noszę teraz materiałowe😘😘

   Usuń
 3. Tak sobie myślę, że nawet po ustaniu pandemii noszenie maseczek będzie chyba stałym elementem naszej codzienności... fajna strona, dobrze wiedzieć!
  Spokojnych Świąt Wielkanocnych!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. przydatny wpis :) Ja czekam na dostawę maseczek ale widziałam dużo tutoriali, że można łatwo zrobić skuteczną maseczkę z filtra od odkurzacza :P ludzka kreatywność nie zna granic ale to dobrze. Jeśli nie masz kontaktu z dużą liczbą obcych osób to na krótkie wyjście z domu wystarczy prosta maseczka z bawełny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe z filtra do odkurzacza, brzmi mega:D Moja teściowa szyje teraz dla wszystkich maseczki :D Szalone czasy:(

   Usuń
 5. Przydatny wpis :) udało mi się kupić maseczkę na początku tygodnia i cieszę się, bo od czwartku będzie trzeba obowiązkowo zakrywać nos i usta wychodząc z domu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo przydatny wpis, jakże potrzebny teraz nam wszystkim! Dla mnie nawet gdy pandemia zniknie to nawyk noszenia maseczek podczas choroby oraz używanie żeli antybakteryjnych na mieście powinny z nami pozostać, jak w Japonii. Bardzo bym sobie tego życzyła!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogromnie się cieszę, że przypadł do gustu 😘😘 Żele jak najbardziej ale maseczek nie lubię ze względów makijażowych hehe 😘

   Usuń

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3