English

czwartek, 9 kwietnia 2020

*Zadbaj O Siebie I Swoich Bliskich Z Pomocą Shieldhelp

*Zadbaj O Siebie I Swoich Bliskich Z Pomocą Shieldhelp
pandemia 2020

Obecnie pandemia wirusa Covid rozprzestrzenia się na całym świecie dlatego nie tylko wielu z nas jest zmuszonych do pozostania w domu, utrzymywania dystansu społecznego, ale także do korzystania z dodatkowych środków ochronnych, o których będzie właśnie dzisiaj mowa. Jeśli jesteście zainteresowane takim tematem to ogromnie zapraszam do dalszej części posta.
Dzisiejszy post został *stworzony we współpracy z marką Shieldhelp, która specjalizuje się w medycznych materiałach sanitarnych już od 10 lat, także ich produkty są starannie dopracowane i można im zaufać. Cały proces produkcyjny zachodzi w czystym i wentylowanym warsztacie przez wykwalifikowanych pracowników tak aby w jak największym stopniu zapewnić zdrowie swoim klientom. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ich temat to zachęcam do odwiedzenia ich strony internetowej i zapoznania się z całym asortymentem.

Shieldhelp maski ochronne

W obecnej sytuacji jaka dzieje się na całym świecie, a zwłaszcza w krajach najbardziej dotkniętych wirusem Covid takich jak na przykład Wielka Brytania, praktycznie niemożliwe jest uzyskanie jakichkolwiek środków ochrony osobistej jak np. maska do oddychania, rękawiczki, gogle lub środki dezynfekujące, ale z łatwością można je znaleźć na Shieldhelp w przystępnych cenach.

gdzie tanio kupić środki ochrony osobistej

Zapewne wszyscy widzieliśmy szokujące informacje w mediach i memy o ludziach walczących o papier toaletowy, więc jeśli nie chcecie się stresować to o wiele łatwiej jest po prostu zamówić online i zachować bezpieczeństwo w domu.

środki antybakteryjne online

Pomimo wszystkich zasad i środków zapobiegawczych, które wprowadzają politycy każdego kraju niestety nadal istnieje duże ryzyko zarażenia się każdego dnia nawet robiąc zakupy, spacerując z psem, wykonując swoją pracę itp., czyli w sytuacjach których nie jesteśmy w stanie uniknąć. Niestety nie mamy wpływu na potrzeby fizjologiczne ani ekonomiczne, ale to od nas zależy czy dołożymy wszelkich starań aby bezpiecznie i w pełnym zdrowiu wrócić do domu. Zadbajmy o siebie i naszych bliskich.Mam nadzieję, że wy i wasze rodziny czujecie się dobrze
i cała ta sytuacja nie wpływa tak bardzo negatywnie na wasze życie

6 komentarzy:

 1. Świetny wpis! Tylko spokój może nas uratować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na szczęście nie muszę zbyt często wychodzić. Nie jestem też w grupie ryzyka. Sama używam materiałowych maseczek. Ale faktycznie coraz trudniej znaleźć ceny też są różne.
  Oby to jak najszybciej się skończyło.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak sobie myślę, że nawet po ustaniu pandemii noszenie maseczek będzie chyba stałym elementem naszej codzienności... fajna strona, dobrze wiedzieć!
  Spokojnych Świąt Wielkanocnych!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. przydatny wpis :) Ja czekam na dostawę maseczek ale widziałam dużo tutoriali, że można łatwo zrobić skuteczną maseczkę z filtra od odkurzacza :P ludzka kreatywność nie zna granic ale to dobrze. Jeśli nie masz kontaktu z dużą liczbą obcych osób to na krótkie wyjście z domu wystarczy prosta maseczka z bawełny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przydatny wpis :) udało mi się kupić maseczkę na początku tygodnia i cieszę się, bo od czwartku będzie trzeba obowiązkowo zakrywać nos i usta wychodząc z domu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo przydatny wpis, jakże potrzebny teraz nam wszystkim! Dla mnie nawet gdy pandemia zniknie to nawyk noszenia maseczek podczas choroby oraz używanie żeli antybakteryjnych na mieście powinny z nami pozostać, jak w Japonii. Bardzo bym sobie tego życzyła!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za przeczytanie posta i poświęcenie mi swojego czasu.
Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza oraz link do swojego bloga abym mogła Cię odwiedzić.
Pozdrawiam <3